Nowa marka na esportowej scenie CS:GO. Zespół weteranów

Do grona esportowych organizacji CS:GO dołączyła nowa twarz. To szwajcarscy TITANS, którzy właśnie ogłosili swój skład. Stworzy go kilka dobrze znanych społeczności nazwisk.

TITANS (nie mylić z Titan) wchodzą na esportową scenę CS:GO. Świeża marka podpisała kontrakty z piątką renomowanych zawodników i doświadczonym trenerem. Międzynarodowa sklejka już przegrupowała się na obozie przygotowawczym, by potrenować razem przed zakończeniem przerwy wakacyjnej. 

Zobacz wideo Relacja z PLE GG Gaming Weekend

Weterani z TITANS mierzą wysoko

Świeżo ochrzczona piątka z TITANS to zespół, który grał wcześniej pod neutralnym szyldem jako Tokyo Revengers. Skład brał udział w kilku kwalifikacjach, licząc nawet na załapanie się na Majora, lecz finalnie nie udało mu się pojechać na żadną większą imprezę. Przejście pod skrzydła organizacji może to zmienić. Z pewnością gracze zyskają dużo lepsze szanse do rozwoju, o czym świadczy chociażby potwierdzony wyjazd na obóz przygotowawczy.

Liderem drużyny zostanie Mathias "MSL" Lauridsen. Duński weteran czekał na okazję tego kalibru przez niemal dwa lata. Wcześniej starał się kleić różne kombinacje, zarówno z uwzględnieniem samych Duńczyków jak i graczy z całej Europy. Bez większego powodzenia - wszystkie projekty sypały się po bardzo krótkim czasie od startu.

Play-offy Ultraliga, League of LegendsKto zostanie mistrzem Ultraligi? Ruszają play-offy

W TITANS połączy siły z innymi doświadczonymi zawodnikami - Tomasem "oskarem" Štastnym i Miikką "sunNym" Kemmpim. Cała trójka dobrze zna smak występów na turniejach rangi Majorów. Na przestrzeni lat udało im się też podnieść niejedno znaczące trofeum w barwach kilku renomowanych organizacji. 

Więcej treści esportowych na Gazeta.pl.

Drużynę uzupełni dwóch młodszych graczy. Magnus "Nodios" Olsen dotychczasowo rywalizował tylko w duńskich formacjach, wobec czego angaż w TITANS będzie dla niego zupełnie nowym wyzwaniem. Estończyk Anton "supra" Tsernobai swoją karierę zaczynał w prężnie rozwijającej się młodzieżówce Gambit. Ostatecznie podziękowano mu za współpracę w sierpniu 2020 roku, a jego byli koledzy z drużyny dopiero wtedy w pełni rozwinęli skrzydła, wbijając się do światowej czołówki. Od tamtego czasu Tsernobai miał kłopoty z ustabilizowaniem swojej pozycji, ale teraz spokój zapewnią mu TITANS. Estończyk z pewnością ma sobie i innym sporo do udowodnienia.

Tobiasz Agresivoo Ciba Team BDS AcademyBardzo słaby wynik Team BDS. Zespół bez szans na awans

Opiekę nad zespołem przejmie Ukrainiec Siergiej "lmbt" Biezhanow - wieloletni szkoleniowiec organizacji pokroju MOUZ czy HellRaisers. Na ten moment TITANS nie mają zaplanowanych jeszcze żadnych występów, lecz powinno się to zmienić w niedalekiej przyszłości.

Pełne zestawienie TITANS stworzą:

  • Miikka "sunNy" Kemppi
  • Mathias "MSL" Lauridsen
  • Anton "supra" Tsernobai
  • Tomas "oskar" Statsny
  • Magnus "Nodios" Olsen
  • Siergiej "lmbt" Biezhanow (trener)

MOUZ NXT - trzykrotni zwycięzcy WePlay Academy League - na scenie WePlay Esports Arena KyivPolscy esportowcy w opałach. Koniec świetnej serii zwycięstw?

Więcej o: