Wunder mówi o pojedynkach z byłym zespołem. "Chcę zmiażdzyć G2"

Martin "Wunder" Hansen jest jednym z nowych nabytków Fnatic w League of Legends. W jednym z ostatnich wywiadów Duńczyk wyjawił swoją perspektywę na mecze z G2 Esports w najbliższym sezonie.

Okienko transferowe w profesjonalnym League of Legends zbliża się ku końcowi. Większość rozgrywek startuje bowiem już za miesiąc, nic więc dziwnego, że niemalże wszystkie składy są już skompletowane i gotowe do przygotowań po świętach. Jedną z organizacji, która jako ostatnia ogłosiła zakupionych zawodników jest Fnatic.

Zobacz wideo Marcin Gortat i Bogusław Leśnodorski zainwestowali w żyłę złota. Biznes marzeń

Wunder zmienił G2 na największego nemezis zespołu

Wśród nowych nabytków brytyjskiej organizacji znajdziemy między innymi Wundera. Duńczyk przez ostatnie parę lat reprezentował barwy G2 Esports, z którym zdobył cztery mistrzostwa Europy, doszedł do finału mistrzostw świata w 2019 roku oraz zatriumfował na Mid-Season Invitational. Jednakże historyczne osiągnięcia nie uchroniły go od przebudowy składu G2, która jest wynikiem beznadziejnego 2021 roku.

Aleksander 'zeek' Zygmunt zostaje w Acend na dłużej.Polak przedłuża kontrakt. Zostanie w ekipie mistrzów świata

W wyniku tej przebudowy Wunder trafił do największego nemezis G2 Esports - Fnatic. W jednym z pierwszych wywiadów w nowych barwach Hansen zdradził swoją perspektywę na przyszłe spotkania przeciwko Samurajom. 

G2 indywidualnie nie jest na wysokim poziomie według Wundera

- Naprawdę chcę zmiażdżyć G2. Jestem w drużynie, z którą mogę to zrobić. Nie uważam, aby G2 było niezwykle silnym zespołem. W kwestiach indywidualnych mają naprawdę sporo aspektów, nad którymi muszą popracować. Będę naprawdę zaskoczony, jeśli okażą się być najlepszą formacją na wiosnę kolejnego roku - powiedział Wunder. 

 

W szeregach G2 nadal znajdziemy dwóch byłych kolegów Duńczyka, z którymi ten nadal ma dobry kontakt - Marcina "Jankosa" Jankowskiego oraz Rasmusa "Capsa" Winthera. Dobre relacje nie mydlą jednak Wunderowi oczu. - Wiem co Caps i Jankos potrafią, ale nadal chcę ich pokonać - podsumował Wunder.

Patryk 'starxo' Kopczyński i Aleksander 'zeek' Zygmunt zostali mistrzami świata w Valorancie.Z piekła do nieba. Polacy mistrzami świata w Valorancie!

League of Legends European Championship wystartuje już za miesiąc. Inauguracyjne spotkania ligi zaplanowane są na 14 stycznia. 

Więcej o: