Dowiedz się jak wprowadzić swoją markę w świat gamingu i esportu!

8 czerwca przedstawiciele Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego oraz agencji esportowej Knacks opowiedzą o marketingu w branży gamingowej. Omówią jakie narzędzia promocji istnieją w tym obszarze i jak efektywnie wykorzystać je w promocji marki. Przedstawią również nowy projekt, dzięki któremu Bydgoszcz ma stać się wiodącym punktem na esportowej mapie Polski i Europy. Wydarzenie jest bezpłatne, wystarczy zapisać się przez formularz zgłoszeniowy.

Na przestrzeni ostatnich lat do branży gamingowej i esportowej w roli sponsorów, partnerów i inwestorów weszła cała gama przedsiębiorstw od małych i średnich marek po światowych gigantów. W związku z wciąż rosnącym zainteresowaniem tą branżą Bydgoskie Centrum Targowo-Wystawiennicze wraz z agencją esportową Knacks oraz organizatorem turniejów esportowych 3League podejmują współpracę przy nowym projekcie gamingowym. Pierwszym punktem kooperacji jest otwarty webinar poświęcony zagadnieniom marketingu w esporcie.

Zobacz wideo Esportowe abecadło. Poznaj najważniejsze pojęcia w Counter Strike: Global Offensive

"Chcemy przedstawić świat gamingu"

Prelegenci będą nadawać na żywo z hali Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego. Opowiedzą m.in. o wielkości i tempie wzrostu branży gamingowej, o grupie odbiorczej, a przede wszystkim na przykładach pokażą jakie są narzędzia promocji marki w gamingu i jak je wykorzystać.

- W trakcie pandemii gaming jeszcze mocniej zaznaczył swoją obecność w popkulturze. Wiele osób dostrzegło jego wartość marketingową. Przygotowany przez nas webinar ma na celu przedstawić świat gamingu i zaprosić do współpracy nowe marki, które potencjał tej branży dopiero odkrywają - powiedział Dawid Szymański, założyciel agencji Knacks.

Jedno z ostatnich miejsc, gdzie Lewandowski nie został doceniony. Jedno z ostatnich miejsc, gdzie Lewandowski nie został doceniony. "Niezdarny i ociężały"

Esportowa Bydgoszcz

Na wydarzeniu zostanie również zaprezentowany nadchodzący event będący obiektem współpracy organizatorów webinaru. Dzięki niemu Bydgoszcz ma stać się nowym, wiodącym punktem na esportowej mapie Polski i Europy.

- W czasach gdy branża eventowa powoli wraca do działania, a zawodnicy i kibice wracają na areny, chcemy wykorzystać ten moment na wejście w nowy obszar. Naszym celem jest stworzenie marki premium, która wyraźnie zaznaczy pozycję Bydgoszczy w świecie esportu i gamingu - mówi Daniel Kur, Dyrektor Bydgoskiego Centrum Targowo-Wystawienniczego

Bezpłatny webinar odbędzie się 8 czerwca w godzinach 14:30 - 15:45. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod tym tym linkiem. Ilość miejsc ograniczona!

Bardzo ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmuEkspert radzi jak zwiększyć swoją efektywność przed komputerem. Z tych technik korzystają esportowcy!