Rewolucja w grach piłkarskich. "Oszałamiające ulepszenia"

Konami szykuje rewolucję w Pro Evolution Soccer. Deweloper oświadczył na swojej oficjalnej stronie o zmianach w następnych edycjach PES-a, które rozpoczną się od edycji PES 2022.

Konami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformowali fanów esportu o zmianach w nadchodzących edycjach PES-a. W pełni zakończony produkt zostanie udostępniony graczom w przyszłym roku, natomiast warto wspomnieć, że powstanie on na silniku Unreal Engine. 

Zobacz wideo Polish Esport Cup 2020. Podsumowanie przedostatniego tygodnia cz. 2
Ten tytuł jest rozwijany za pomocą zaktualizowanego silnika, który pozwoli nam olśniewać Cię oszałamiającymi ulepszeniami we wszystkich obszarach gry. Spodziewaj się bardziej realistycznych modeli graczy i animacji, ulepszonej fizyki, fotorealistycznych wizualizacji i wielu innych rzeczy

- czytamy na stronie Konami.

 

Pro Evolution Soccer ze zmianami, ucierpi na tym tegoroczna wersja gry

Deweloper gry przyznał także, że zapowiadane zmiany wpłyną na najbliższą wersję gry, której premiera przewidywana jest na 15 września br. W związku z tym Konami do PES-a 2021 będzie wprowadzać "sezonowe update'y", które stanowią uzupełnienie gry. 

Wejście Pro Evolution Soccer na nowy silnik oznacza jednocześnie zakończenie wieloletniego wsparcia dla FOX Engine. Warto także wspomnieć o dużych aktualizacjach dla trybów myClub oraz Master League, które zostały zapowiedziane przez przedstawicieli japońskiej firmy. 

"Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu z was jest entuzjastycznie nastawionych do nowych treści w myClub i Master League, a także cieszymy się, że możemy udostępnić duże aktualizacje dla obu tych trybów" - dodaje na oficjalnej stronie Konami

Informacje o aktualizacjach projektu zapowiedzianego na 2021 rok deweloper będzie na bieżąco publikował na swoich kontach społecznościowych. 

Więcej o: