To koniec?! Nowy klub już szykuje koszulki z nazwiskiem Messiego. Specjalny komunikat

Leo Messi niebawem być może opuści FC Barcelonę. Na sprowadzenie Argentyńczyka szykuje się już PSG. Władze klubu przekazały sklepom partnerskim specjalny komunikat.

Przyszłość Leo Messiego wciąż jest owiana tajemnicą. Przypomnijmy, że jego kontrakt z Barceloną jest ważny tylko do końca czerwca 2021 roku, co oznacza, że już od stycznia Argentyńczyk będzie mógł prowadzić negocjacje transferowe z dowolnymi drużynami. Coraz bardziej prawdopodobny wydaje się transfer gwiazdora Katalończyków do PSG.

Zobacz wideo "Odłóżmy na bok liczby i gabloty. To jest najlepszy piłkarz na świecie" [SEKCJA PIŁKARSKA #75]

To może być nowy Juergen Klopp. Zaczął od kilku mocnych uderzeń, kibice czekają na rock'n'rollTo może być nowy Juergen Klopp. Zaczął od kilku mocnych uderzeń, kibice czekają na rock'n'roll

Messi trafi do PSG? Francuski klub szykuje się na jego przyjęcie

Robin Bairner z portalu footballtransfers.com zdradził, że do transferu Messiego do PSG jest coraz bliżej. Dziennikarz stwierdził tak, ponieważ - według jego źródeł - szefowie PSG przekazali wszystkim sklepom partnerskim informację i prośbę o przygotowanie się na gwałtowny wzrost sprzedaży. Ten wzrost ma być rzecz jasna spowodowany sprzedażą koszulek z nazwiskiem Messiego.

Przenosiny Argentyńczyka do Francji są bardzo prawdopodobne z trzech powodów: po pierwsze od jakiegoś czasu myśli on o odejściu z Barcelony, po drugie w zespole z Paryża Messi grałby z Neymarem, który rzekomo postawił ultimatum PSG - albo klub ściągnie Messiego, albo on odejdzie. Po trzecie PSG, spośród wszystkich klubów zainteresowanych Messim, może zaoferować mu największą pensję.

Co ciekawe, portal goal.com informował w poniedziałek, że Messi do tej pory nie podjął negocjacji z żadnym klubem. Gwiazda Barcy na razie nie zamierza zaprzątać sobie głowy dot. przyszłości i w każdym meczu chce dawać z siebie wszystko na boisku. Dodatkowo goal.com poinformował, że: "na razie nie było kontaktu między kandydatami na nowego prezesa Barcelony a Messim".

Na 24 stycznia zostały zaplanowane wybory, które wyłonią nowego prezesa katalońskiego klubu. Mogą one być kluczowe dla przyszłości Messiego.

- Ma kłopoty z efektywnością. W starciu z Levante zdobył bramkę, ale wcześniej miał serię ponad dwudziestu strzałów, po których piłka nie znajdowała drogi do siatki! Geniusz z Rosario miał pecha do fenomenalnych interwencji bramkarzy rywala, ale też sam uderzał z pozycji, które nie gwarantowały sukcesu. W niedzielę pomocną dłoń do 33-latka wyciągnął Mickael Malsa z Levante, który w irracjonalny sposób raz za razem tracił piłkę, aż w końcu jego drużyna została za to skarcona - napisał Jakub Kręcidło o Messim w tekście podsumowującym wygraną 1:0 Barcelony z Levante.

Łukasz Teodorczyk zadebiutował w nowym klubie. Czekał niemal pół rokuŁukasz Teodorczyk zadebiutował w nowym klubie. Czekał niemal pół roku

Messi w bieżącym sezonie zagrał w barwach Barcelony 15 spotkań i trafił do siatki osiem razy oraz zanotował cztery asysty.

Więcej o: