Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

20 mln euro za sezon. To może oznaczać koniec Paulo Dybali w Juventusie

Wciąż nie wiadomo, co z przyszłością Paulo Dybali w Juventusie. Argentyńczyk nie podpisał nowego kontraktu, a rozmowy stoją w martwym punkcie. Wszystko przez gigantyczne oczekiwania finansowe Argentyńczyka.

12 meczów, tylko dwie bramki i zero asyst - to dorobek Paulo Dybali w tym sezonie. Argentyńczyk dotychczas zebrał mało minut na boisku, a pod bramką rywali był nieskuteczny. I tak twierdzi jednak, że zasługuje na podwyżkę. Przez oczekiwania finansowe 27-latka, negocjacje dotyczące jego nowego kontraktu w Turynie stanęły w martwym punkcie.

Zobacz wideo Serie A. Bologna - Juventus 0:1. Paulo Dybala na 0:1 [ELEVEN SPORTS]

Real - AthleticRywale ułatwili zadanie Realowi. Idiotycznie zachowanie piłkarza gości [WIDEO]

Niejasna przyszłość Paulo Dybali. Gigantyczne oczekiwania finansowe Argentyńczyka

Aktualna umowa Dybali z Juventusem wygasa w czerwcu 2022 roku. Do jej zakończenia jest więc jeszcze trochę czasu, ale piłkarz ostatnio skarżył się, że jego szefowie nie są zainteresowani jej przedłużeniem. - Mój agent jest w Turynie od wielu tygodni, a nikt się z nim nawet nie kontaktował - powiedział niedawno zawodnik. Na jego słowa stanowczo zareagował prezes Juventusu. - Dybala ma od nas ofertę, dzięki której może być w dwudziestce najlepiej opłacanych piłkarzy świata - zdradził Andrea Agnelli.

Wspomniana oferta prawdopodobnie (przynajmniej tak twierdzą włoskie media) wynosi około 10-13 mln euro. To sporo w porównaniu do aktualnej pensji pomocnika. Sporo, ale jednak za mało. Piłkarz oczekuje bowiem pensji w wysokości 20 mln euro za sezon gry.

Duża wpadka Manchesteru City w lidze. Chelsea przegrywa w ostatnich sekundachDuża wpadka Manchesteru City w lidze. Chelsea przegrywa w ostatnich sekundach

Obecnie najlepiej zarabiającym piłkarzem Juventusu jest Cristiano Ronaldo, który rocznie inkasuje 31 mln euro. Drugi jest Matthijs de Ligt, na którego konto co rok wpływa 8 mln euro.