Piłkarz Manchesteru United ma dość. Chce odejść już zimą

Anthony Martial już najprawdopodobniej zimą opuści Manchester United. Francuz poinformował Ralfa Rangnicka o chęci odejścia z klubu.

1 - zaledwie tyle goli w tym sezonie strzelił Anthony Martial. Napastnik Manchesteru United jedyną bramkę zdobył w październikowym meczu z Evertonem (1:1). Wszystko wskazuje na to, że Francuz w tym klubie statystyk już nie poprawi.

Zobacz wideo Alarm w kadrze skoczków! Czarne chmury.| Kto trenerem siatkarzy? [SPORT.PL LIVE #2]

Ralf Rangnick, czyli tymczasowy trener Manchesteru United, poinformował, że Martial oświadczył mu chęć odejścia z klubu. Francuz, który na Old Trafford gra od lata 2015 roku, stwierdził, że nastał najwyższy czas na zmianę otoczenia.

Statystyka, w której Lewandowski nie bryluje. Wielu lepszych od niego"Lewandowski może zostać premierem". Hoeness wróży mu karierę polityczną

Martial odejdzie z Manchesteru United?

- Powiedział mi, że spędził w klubie ostatnie 6,5 roku i czuje potrzebę zmian. Poinformował, że chce odejść - przyznał Rangnick.

Niemiec z pewnością nie będzie robił Martialowi problemów. Rangnick nie skorzystał jeszcze z usług Martiala w żadnym z dotychczasowych meczów, w których prowadził Manchester United. Rola Francuza, który kosztował klub 36 milionów funtów, spadła wraz z kolejnymi wzmocnieniami zespołu w ofensywie. Jego sytuację pogarszały też kolejne kontuzje.

Więcej treści sportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

- Rozumiem jego sytuację i podejście. Na razie jednak nie otrzymaliśmy żadnej oferty i jeśli ta sytuacja się nie zmieni, to Anthony zostanie w klubie - dodał Rangnick. Francuzem mocno interesować się miała Sevilla.

Kulesza i SousaBurza w PZPN! Jest data nadzyczajnego posiedzenia ws. selekcjonera

Martial strzelił 79 goli w 268 występach. Z klubem zdobył Puchar Anglii, Puchar Ligi, Tarczę Wspólnoty oraz Ligę Europy.

Więcej o: