Kluczowe spotkanie. "Jeśli nic się nie wysypie, Runjaić zostanie trenerem Legii"

- Jeśli nic się nie wysypie na ostatniej prostej, Kosta Runjaić zostanie nowym trenerem Legii - taką informację podał na Sebastian Staszewski na Twitterze. Niemiec obecnie jest szkoleniowcem Pogoni Szczeci.

Kosta Runjaić ogłosił, że nie przedłuży wygasającego w czerwcu kontraktu z Pogonią Szczecin i po sezonie odejdzie z klubu. W programie "Liga + Extra" stwierdził, że brak nowej umowy to wina powolnego działania zarządu.

Zobacz wideo Marek Papszun powrócił do tematu Legii. "To była moja decyzja"

Runjaić coraz bliżej Legii. Doszło do spotkania z przedstawicielami klubu

Wraz z potwierdzeniem odejścia z klubu, media zaczęły od razu łączyć Runjaicia z posadą w Legii Warszawa. W niedzielę Sebastian Staszewski, dziennikarz Sport Interii, napisał na Twitterze, że niemiecki trener przyjechał do stolicy na majówkę. W planach Runjaicia były także spotkania zawodowe. 

Ten sam dziennikarz w poniedziałek podał więcej szczegółów. Jego zdaniem doszło już do spotkania pomiędzy Runjaiciem a przedstawicielami Legii Warszawa. - Dziś rano w warszawskim hotelu Regent doszło do spotkania trenera Kosty Runjaicia z przedstawicielami Legii Warszawa. Jeśli nic się na wysypie na ostatniej prostej, to 50-latek wkrótce zostanie nowym trenerem Legii - napisał Staszewski. 

Na ten moment nie wiadomo nic na temat długości umowy ani zarobków Kosty Runjaicia w stołecznym klubie. Więcej informacji zostanie podane w niedalekiej przyszłości. 

Niemcy piszą o zachowaniu Lewandowskiego. I pytają: Co znaczył ten uśmiech?Niemcy piszą o zachowaniu Lewandowskiego. I pytają: Co znaczył ten uśmiech?

Więcej tego rodzaju treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl.

Pogoń Szczecin świetnie sobie radzi w tym sezonie. Drużyna Kosty Runjaicia na trzy kolejki przez końcem zajmuje trzecie miejsce i walczy o tytuł mistrzowski. Do liderującego Lecha traci trzy punkty. 

Legia Warszawa po fatalnym początku sezonu wyszła na prostą i opuściła strefę spadkową. Aktualnie znajduje się na 11. miejscu w tabeli i ma sześć punktów przewagi nad 16. Wisłą Kraków

Zdzisław KapkaWieczysta Kraków się wzmacnia. Tym razem w gabinetach. Nowy dyrektor

Więcej o: