31-letni Mourad Lamrabatte nie żyje. Wypadek na klifie na oczach rodziny

W wieku zaledwie 31 lat zginął Mourad Lamrabatte, były piłkarz młodzieżowej drużyny Vitesse Arnhem. Podczas wypoczynku na Majorce mężczyzna oddał pechowy skok z 35-metrowego klifu, ginąc na oczach swojej najbliższej rodziny.

Mourad Lamrabatte udał się wraz ze swoją rodziną na urlop do miejscowości Santa Ponsa na zachodnim wybrzeżu Majorki. Podczas wypoczynku mężczyzna postanowił wejść na 35-metrowy klif, a następnie oddać z niego skok do wody.

Zobacz wideo Vuković: Gdyby Boruc wrócił do bramki, oznaczałoby to, że mamy katastrofę

Piotr Zieliński i Zbigniew BoniekZbigniew Boniek zdziwiony dyspozycją Piotra Zielińskiego. "Nie poznaję go"

Były piłkarz Vitesse zginął na Majorce

Całe zdarzenie nagrała żona mężczyzny, a wideo następnie trafiło do sieci. Widać na nim, że Lamrabatte oddaje skok, który jednak skończył się w tragiczny sposób. 31-latek nieodpowiednio wymierzył dystans i zanim wpadł do wody, uderzył w skałę. Wszystko działo się na oczach jego najbliższych, którzy znajdowali się na jachcie.

Przeprowadzona sekcja zwłok wykazała, że 31-latek nie zginął bezpośrednio w wyniku odniesionych obrażeń po uderzeniu w skałę. Przyczyną śmierci mężczyzny było "utonięcie w stanie półświadomości". 

W sieci pojawiły się nagrania wypadku... Ostrzegamy jednak przed jego drastycznością. 

 

Vitesse złożyło kondolencje rodzinie

Początkowo w mediach nie pojawiały się żadne informacje na temat tożsamości mężczyzny. Dopiero później okazało się, że pechowcem był Mourad Lamrabatte, były piłkarz holenderskiego SBV Vitesse. 31-latek niedawno zakończył karierę.

Tuż po pojawieniu się informacji o śmierci mężczyzny, holenderski klub zamieścił wpis na swoim profilu na Twitterze. "Vitesse otrzymało przykrą wiadomość o śmierci Mourada Lamrabatte. Były napastnik Jong Vitesse właśnie skończył 31 lat. Składamy kondolencje rodzinie i przyjaciołom i życzymy dużo siły i wytrwałości" - czytamy.

Wisła KrakówKrólewski skomentował spadek Wisły Kraków. Odpowiedział mu... Elon Musk

Lamrabatte był piłkarzem drużyny U-23 w sezonie 2010/11. Z nim w składzie młodzieżowy zespół Vitesse zdobył puchar w swojej kategorii wiekowej. W 2010 roku w jednym z meczów towarzyskich dostał szansę w seniorskiej drużynie i strzelił gola.

Więcej o: