Efektowne zwycięstwo Michała Materli nad Aleksandarem Iliciem na gali KSW 55

Serce KSW, charakterny Michał Materla, stanął do boju w okrągłej klatce ze znakomitym kickboxerem Aleksandarem Iliciem. Polak rozbił rywala w drugiej rundzie.

Runda 1:

Jocker spróbował kopnięcia na wątrobę, ale Materla szybko odskoczył. Po chwili wymian Ilic powtórzył kopnięcie na tułów. Po krótkie wymianie Ilic mocno trafił na głowę Polaka, ten wylądował na plecach. Serb chciał dobić, ale Michał chwycił mocno jego nogę i przykleił się do rywala. Udało mu się przetrwać najgorsze. Widać było jednak, że Materla naruszony. W połowie rundy Polak poszedł po obalenie. Wepchnął rywala w siatkę, utrzymując go tam przez chwilę. Ilic wyrwał się, ale Michał szybko obalił za jedną nogę. Będąc z góry Polak zaczął szukać wygodnej pozycji. Nie udało się wypracować dosiadu, Ilic szukał możliwości wyjścia z niewygodnej pozycji, ale bezskutecznie. Polak sukcesywnie uderzał pięściami i łokciami, choć ciosów nie było tak wiele, jak można się było spodziewać.\

Zobacz wideo Janikowski: Najbardziej boli mnie przegrana z Szymonem Kołeckim

Runda 2:

Mocny lewy cios na głowę w wykonaniu Materli otworzył drugą rundę. Polak szybko poszedł po obalenie i zaczął obijać rywala. Po minucie Materla wypracował krucyfiks i mocnymi uderzeniami zmusił sędziego Jarosza do przerwania walki.

Michał Materla zwyciężył przez TKO w drugiej rundzie.

Więcej informacji o sportach walki na portalu inthecage.pl.

Więcej o: