Ewa Chodakowska świętuje piątą rocznicę ślubu. Fanka pyta o dziecko, a trenerka odpowiada

Ewa Chodakowska niedawno zapomniała o kolejnej rocznicy związku, ale jej fani czuwają i trenerce o tym przypomnieli. Tym razem, przy okazji ślubu o rocznicy przypomniał Facebook. Ewa Chodakowska wrzuciła słodkie zdjęcie z mężem, a pod postem fanki dopytują kiedy ciąża. Ewa odpowiada.

10 minut na płaski i wyrzeźbiony brzuch. TEN trening możesz zrobić wszędzie

Ewa Chodakowska świętuje kolejną rocznicę ślubu 

Ewa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowej. Fani: "Malutko strasznie"

Ewa Chodakowska z mężem obecnie przebywa na Malediwach. Trenerka wszystkich polek wrzuciła słodkie zdjęcie z bajecznym krajobrazem. Z postu dowiadujemy się, że para 25 września obchodziła piątą rocznicę ślubu. Mało brakowało, a Chodakowska po raz kolejny zapomniałaby o rocznicy. Przypomnijmy, że przy okazji dziewiątej rocznicy związku Chodakowskiej przypomniała o tym fanka, która złożyła jej i mężowi życzenia. Tym razem to nie fanka, a Facebook się postarał i przypomniał wspomnienie. 

5th WEDDING ANNIVERSARY. Tak się bujamy ze sobą od 9 lat... dziś wypada kolejna rocznica. PIĘĆ LAT od naszego ślubu .. jak dobrze, ze wypada 25 ego.. byliśmy oboje przekonani, ze 26 ego.. co znaczyłoby, ze świętować będziemy w samolocie .. a tu taka niespodzianka, fb przypomniał, ze to dziś .. LOVE YOU MY BABY BOY! I wish to spend our life as it is .. forever honeymoon to celebrate every day... - napisała w poście na Instagramie.

Ewa Chodakowska świętuje piątą rocznicę ślubuEwa Chodakowska świętuje piątą rocznicę ślubu www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Czy Ewa Chodakowska planuje dziecko? 

Ten temat w mediach przewija się od kilku dobrych lat. Fanki Ewy Chodakowskiej z niecierpliwością wyczekują informacji, że ich idolka spodziewa się dziecka. Jedna z nich pod wyżej zamieszczonym zdjęciem nie powstrzymała się od takiego komentarza: 

A kiedy dziecko pani Ewo? - napisała.

Trenerka zazwyczaj nie reaguje na takie komentarze, ale tym razem postanowiła odpowiedzieć. 

O dzieci się nie pyta, ale skoro już pytasz to mogę Ci powiedzieć, że nie spieszy mi się ;) A Ty? Kiedy planujesz? Skoro już tak otwarcie sobie rozmawiamy? - odpowiedziała Ewa. 

Widać, że fanka się zmieszała i po raz kolejny odpowiedziała Chodakowskiej. 

Przepraszam pani Ewo, jeżeli panią uraziłam tym pytaniem, ale przecież to takie normalne, nie wiem czemu wszyscy tak na mnie naskoczyli, jakbym kogoś zabiła, pewnie że to moja sprawa, czy będzie pani mieć dzieci, czy też nie, ale wiem po sobie też nie chciałam mieć dzieci, wręcz miałam wstręt do nich, wszystkie moje koleżanki miały, a ja nie, i ciągle się pytały, a ja odpowiadała, że żadnych bachorów mieć nie chce, ale poznałam mojego męża, no i siłą rzeczy stało się (…) gdy córka się urodziła to też płakałam, ale ze szczęścia, dziś ma 14 lat (…)

Ewa Chodakowska nie pozostawiła tego bez swojej odpowiedzi. 

To wspaniale! Kiedy drugie?

W komentarzach znajdziemy też inne wypowiedzi internautek. Jedna z nich pisze tak: 

Ludzie czy Wy czasami pomyślicie zadając człowiekowi takie pytanie, że może nie może mieć dzieci, może jest po kilku in vitro, a może straciła kilka ciąż, a może jest chora, a może ma wyciętą macice! A może jej mąż jest chory, bezpłodny lub coś innego. Kiedy zaczniecie myśleć przed zadaniem tak osobistego pytania??!!!!!!!??????!!!!

Chodakowska odpowiada.

A może ma na siebie inny plan :) nie każda kobieta MUSI MIEĆ DZIECI .. i nie każda kobieta, która dzieci nie ma, ma problemy z zajściem w ciąże.. Nie wiem czy lepiej mówić „nie wypada zadawać takich pytań” bo wtedy insynuuje się problem, którego nie ma.. Czy jakie na chwile obecna skupić się na pracy, rozwoju, pasji .. misji .. czy ja zostałam stworzona tylko do tego, żeby się rozmnażać? a jeśli tego nie robię, to świadczy od razu o chorobie?

Niektórych pytań kobiecie nie powinno się zadawać, ale mamy wrażenie, że te odpowiedzi na zaczepne komentarze obserwatorek Chodakowskiej dały wszystkim jasno do zrozumienia, że póki co trenerka nie planuje dzieci. 

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"