Ewa Chodakowska oficjalnie prowadzącą Pytanie na Śniadanie. Fani: "W moich oczach niestety straciłaś"

Ewa Chodakowska miała już krótki epizod z telewizją w Polsce. Kiedyś prowadziła treningi w jednej ze śniadaniówek, później została prowadzącą. Teraz oficjalnie weszła w szeregi "Pytania na śniadanie". Nie wszyscy są zachwyceni.

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Ewa Chodakowska na ramówce TVP

Ewa Chodakowska świętuje kolejną rocznicę. 9 zdjęć na 9 lat z ukochanym. Zobacz, jak przez ten czas zmieniła się gwiazda

W czwartek odbyła się oficjalna ramówka telewizji TVP, na której zostały przedstawione nowe i stare formaty. Pojawiły się również nowe gwiazdy w tym Ewa Chodakowska, która do tej pory stroniła od imprez branżowych, ale jako nowa twarz TVP musiała się tam pojawić. Trenerka na tę okazję wybrała zwiewną sukienkę w kwiaty i srebrne szpilki. Na ściance nie pozowała sama, tylko ze swoim mężem.

Ewa Chodakowska oficjalnie prezenterką Pytania na śniadanieEwa Chodakowska oficjalnie prezenterką Pytania na śniadanie www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska kończy wakacje w pięknym stylu. Zobaczcie, jak bawi się gwiazda!

Ewa Chodakowska prezenterką "Pytania na śniadanie"

Jakiś czas temu Ewa Chodakowska w TVP miała swój mały epizod jako prowadząca. Trenerka przeprowadzała wywiady po głównym wydaniu programu. Okazuje się, że gwiazda chyba tak dobrze sprawdziła się w swojej roli, że została jedną z prowadzących.

Mąż i żona na ściance.. teraz już oficjalnie w TVP2. Widzimy się jesienią regularnie w @pytanienasniadanie / EXTRA- napisała pod zdjęciem.

Debiut Ewy Chodakowskiej w telewizjiDebiut Ewy Chodakowskiej w telewizji www.instagram.com/chodakowskaewa

Półnaga Ewa Chodakowska na okładce. Fani: "Już dawno przestała być trenerką"

Fani są zachwyceni tą wiadomością, ale nie wszyscy. Pod postem z tą informacją pojawiły się takie komentarze:

Bardzo szkoda, ze romansujesz z TV, która nie reprezentuje sobą NICZEGO... Naprawdę można to tak oddzielić? Nie widzieć tego, co robią? A może, nie daj Bóg, podzielasz ich front? W moich oczach niestety straciłaś - napisała jedna z fanek.
Przykro widzieć cię w reżimówce - dodała inna.

Myślcie, że Ewa Chodakowska poradzi sobie w nowej roli?

Ewa Chodakowska zaprezentowała nowy kostium. Fanki wściekłe "Ktoś tu chyba trochę odleciał od rzeczywistości...."

Więcej o:
Copyright © Agora SA