Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczą floss dance. Tak się bawi Bayern Monachium

Robert Lewandowski obecnie przebywa na zgrupowaniu Bayernu Monachium w Rottach-Egern. Jest czas na trening i jest czas na zabawę. Robert Lewandowski i James Rodriguez dali pokaz swoich tanecznych możliwości. Jak im poszło?

Robert Lewandowski zostaje w Bayernie Monachium 

Nawet Anna Lewandowska odpuszcza trening ze względu na upał! 

Robert Lewandowski, który jeszcze kilka miesięcy temu liczył na transfer do Realu Madryt ostatecznie został w Bayernie Monachium. Piłkarz właśnie przygotowuje się do nowego sezonu 2018/2019 ze swoją drużyną  nad jeziorem Tegernsee. Poza treningami piłkarze mają również czas wolny, który jak zobaczycie niżej pożytkują na naprawdę ciekawe aktywności. Robert Lewandowski i James Rodriguez pokazali, że są naprawdę znakomitymi tancerzami. 

Anna Lewandowska pokazała, jak Klara ćwiczy. Widać, że jej córka ma sportowe geny

Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczą floss dance

Jak widać piłkarze nie narzekają na nudę podczas zgrupowania. Robert Lewandowski i James Rodriguez pokazali swoje taneczne możliwości. Taniec, który widzicie poniżej nazywa się floss dance. Floss dance to ruch taneczny, w którym macha się rękoma, z zaciśniętymi pięściami, od tyłu do przodu ciała po obu stronach i wykonuje się te ruchy wielokrotnie. Co więcej, ten taniec może wydawać się prosty, ale w rzeczywistości wcale taki nie jest. Tym bardziej możemy być zaskoczeni tym, jak robi to Robert Lewandowski, bo wygląda to tak, jakby był urodzony do floss dance. 

Robert Lewandowski i James Rodriguez tańczy floss dance. Tak się bawi Bayern Monachium

Poza tym na twitterze Bayernu Monachium pojawił się filmik z samym Jamesem Rodriguezem. 

Stawki piłkarzy na Instagramie zwalają z nóg. W czołówce Cristiano Ronaldo

Robert Lewandowski to świetny tancerz 

Przynajmniej tak twierdzi jego żona Anna Lewandowska. Jakiś czas temu, kiedy para wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego trenerka powiedziała, że Robert Lewandowski znakomicie tańczy. No cóż, jego popisy taneczne mogliśmy zobaczyć już niejednokrotnie w social mediach, więc coś w tym musi być. 

Po zakończeniu kariery wystąpi w Tańcu z gwiazdami? 

Grzegorz Krychowiak uwielbia przepych. 6 miejsc w Moskwie, które powinien odwiedzić w przerwie między meczami

Więcej o: