Seksowna Anna Lewandowska odsłania pośladki. Robert Lewandowski to szczęściarz

Anna Lewandowska stroni od zdjęć w skąpych bikini, gdzie wygina się przed obiektywem. Trenerka postanowiła jednak wrzucić do sieci zdjęcie, na którym pokazuje swoje wytrenowane pośladki. Miało być normalnie, a wyszło hot!

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska i Izabel Goulart razem na plaży. Dominika Grosicka komentuje: 'Ale dzidy'

Anna Lewandowska na wakacjach z Robertem Lewandowskim

Najpopularniejsza para w Polsce tuż po mundialu udała się na wyczekiwany urlop na Mykonos. W tym czasie, kiedy tam przebywali odpoczywał Kevin Trapp ze swoją piękną narzeczoną, aniołkiem Victoria's Secret Izabel Goulart. Anna Lewandowska oczywiście pochwaliła się wspólnym zdjęciem na Instagramie. 

 

Niestety w social mediach Roberta Lewandowskiego na próżno szukać obszernej relacji z wyjazdu. Piłkarz pochwalił się jednym zdjęciem, na którym widzimy go z Anną Lewandowską i ich córeczką Klarą. Ten przestój w mediach społecznościowych Roberta Lewandowskiego może być spowodowany ogromnym hejtem, który się wylał na niego i jego rodzinę po przegranym mundialu w Rosji. Niemniej jednak Ania na swoim Instagramie coś pokazała. 

 

Anna Lewandowska na wakacjach ostro trenuje. Taki trening to nie lada wyzwanie

Anna Lewandowska kusi pośladkami 

To zdjęcie, które wrzuciła Anna Lewandowska z pozoru może się wydać normalnie, w końcu nie świeci ona gołymi pośladkami, ani nie epatuje biustem, ale tak czy inaczej trochę pokazała, a na pewno znacznie więcej niż zwykle. 

W czasach, kiedy na Instagramie sprzedaje się półnagość lub nawet nagość Anna Lewandowska stawia na swoją wiedzę, doświadczenie i bardzo chroni swojej prywatności (świadczyć o tym może nie upublicznianie twarzy małej Klary). Niemniej jednak na zdjęciu, które widzicie poniżej odsłoniła kawałek swoich umięśnionych pośladków i tym samym rozpaliła zmysły niejednego faceta. Robert Lewandowski musi być zachwycony formą, jaką Anna Lewandowska prezentuje na co dzień, tym bardziej że nieco ponad rok temu została mamą. Kapitan reprezentacji Polski z pewnością jest także zadowolony z tego, że jego żona wszystko co najlepsze zostawia dla niego, a nie pokazuje w sieci. 

Robert Lewandowski znów szczęśliwy. Anna Lewandowska uchwyciła to na zdjęciu

Anna Lewandowska kusi seksownymi pośladkamiAnna Lewandowska kusi seksownymi pośladkami www.instagram.com/annalewandowskahpba

Choć wielu twierdzi, że Anna Lewandowska i Robert Lewandowski są już niemalże wszędzie to owszem, może tak jest, ale przy tym wszystkim nadal są pewne sfery, które zachowują tylko dla siebie. Niestety nie każdy robi dokładnie tak samo jak Anna i Robert Lewandowscy, wystarczy spojrzeć na polski show-biznes, gdzie granica prywatności przekraczana jest z dnia na dzień. 

Anna Lewandowska powiększa swoje imperium. Foods by Ann wypuściło zdrowe lody

Więcej o: