Fabijański jest skończony! To, co zrobił, jest nieprawdopodobne. Kompromitacja

- Seba, nie chciałeś się bić. Zachowałeś się jak c***a - mówił Wojciech Gola, współwłaściciel federacji Fame MMA, który po sobotniej gali Fame MMA Reborn był wściekły na zachowanie Sebastiana Fabijańskiego.

To miała być walka wieczoru, jakiej w Fame MMA jeszcze nie było. Wojciech Gola, współwłaściciel organizacji, wychodził do pojedynku w parze z youtuberem Sylwestrem Wardęgą. Obaj mieli w sobotę zmierzyć się z innym duetem: aktorem Sebastianem Fabijańskim i youtuberem oraz niezbyt zdolnym freak fighterem Tomaszem Olejnikiem.

Zobacz wideo Linkiewicz opowiada o burzliwej przeszłości. "Dziwię się, że żyję"

Fame MMA Reborn. Wardęga przeprasza kibiców po uderzeniu Fabijańskiego

Skończyło się totalną kompromitacją i zawodem kibiców, bo Gola ostatecznie stoczył walkę tylko z Olejnikiem. Fabijański niemal od razu położył się w oktagonie. Po niezbyt mocnym ciosie Wardęgi, który po chwili dołożył jeszcze jeden. Już w parterze - też niezbyt mocny, ale przy tym również niedozwolony, bo walka była zakontraktowana w boksie - za co Wardęga został zdyskwalifikowany.

Zamieszanie po ciosie Wardęgi trwało kilka minut. Fabijański rozkładał ręce, wyjmował szczękę, trzymał się za kolano, za chwilę za ucho, a później jeszcze za oko i znowu za nogę. W końcu wstał, ale tylko po to, by kulejąc wyjść z oktagonu. - Jest mi w ch**j przykro, bo uderzyłem go w ferworze walki. Chciałbym przeprosić całą publiczność, bo ten main event miał ogromny potencjał, a wyszło, jak wyszło - mówił niepocieszony Wardęga.

Gola wściekły na Fabijańskiego. "Nie chciałeś się bić"

Po nim za mikrofon chwycił Gola. - Seba, nie chciałeś się bić. Zachowałeś się jak c***a - rzucił wściekły Gola do Fabijańskiego, którego nie było już w oktagonie. Zostali w nim tylko Wardęga i Olejnik, który chwilę wcześniej stoczył krótką walkę z Golą i dopisał sobie do rekordu kolejną porażkę. - Stary, masz ode mnie dozgonny szacunek. Obiecuje ci, że jeszcze u nas zawalczysz - chwalił Gola Olejnika za to, że w przeciwieństwie do Fabijańskiego kontynuował walkę.

Dla Fabijańskiego była to trzecia walka w federacji Fame MMA. I trzecia porażka. Kolejna w kompromitującym stylu, bo w dwóch poprzednich starciach - z raperami Wacławem "Wac Toją" Osieckim i Filipem "Filipkiem" Marcinkiem - Fabijański w oktagonie wytrzymał łącznie 80 sekund. Teraz przebił sam siebie. Jeszcze przed galą Fame MMA Reborn mówiło się, że być może federacja podpisze z nim nowy kontrakt, ale po tym, co zaprezentował w sobotę w łódzkiej Atlas Arenie, na to się nie zanosi.

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA