Co za cios! Borek nie dowierzał. Hit na Fame MMA Reborn. "Kocham Was"

- Kocham was - krzyczał Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, a siedzący na trybunach Mateusz Borek z uznaniem kręcił głową po tym, jak zobaczył mocny prawy sierpowy.

- Jestem "Daro Lee", nowe wcielenie Bruce Lee - powtarzał w ostatnich dniach Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk, czyli jedna z ikon freak fightów, internetowy prowokator, który od lat znacznie więcej pokazuje poza oktagonem niż w samym oktagonie. Ale nie tym razem.

Zobacz wideo Jak Marta Linkiewicz trafiła do Fame MMA? "Myślałem, że to będzie strata czasu"

- W sobotę poznasz uderzenie czerwonego węża - odgrażał się "Daro Lew". - No zobaczymy, zobaczymy. Ja zamierzam się świetnie bawić, w przeciwieństwie do ciebie - odpowiadał mu Norbert "Dis" Gierczak, popularny polski streamer, który od lat działa w polskim internecie, ale w sportach walki jest znacznie mniej doświadczony od "Daro Lwa", bo do tej pory "Dis" zawalczył tylko raz - ponad rok temu na gali High League 2, gdzie pokonał Macieja Zoniuka.

Fame MMA Reborn. Co to był za cios!

W sobotę "Dis" wszedł do oktagonu po raz drugi. "Daro Lew" po raz 18. Doświadczenie było zdecydowanie po jego stronie, choć z tych 18 walk wygrał tylko trzy. W sobotę dorzucił jednak czwarte zwycięstwo. Bardzo efektowne, bo powalił "Disa" prawym sierpowym już w pierwszej rundzie, po którym głową z uznaniem kręcił nawet siedzący na trybunach Mateusz Borek.

- Kocham was - krzyknął w kierunku publiczności przeszczęśliwy "Daro Lew" i po chwili wskazał, że chciałby, aby kolejnym jego rywalem był Jakub "Guzik" Szymański, który na sobotniej gali pokonał Adama Bartfaia, bardziej znanego jako "Adam Security".

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA