Potężne bomby na Fame MMA. Przyjmował cios za ciosem. "Jak on to ustał?!" Robocop

- Jakim cudem on to ustał? - dziwili się komentatorzy sobotniej gali Fame MMA Reborn, gdy Piotr Szeliga przyjmował kolejne mocne ciosy na szczękę od Patryka "Bandury" Bandurskiego.

- Tu nie ma słów, tu są potężne emocje - podkreślał konferansjer, gdy Piotr Szeliga i Patryk "Bandura" Bandurski na piątkowym ważeniu patrzyli sobie głęboko w oczy. - Wychodzę, robię robotę. I tyle - ucinał dalszą dyskusję Szeliga. - To na pewno będzie dla mnie wyzwanie, ale przepracowałem solidnie cztery miesiące, więc zapowiada się dobra walka - dodawał "Bandura", który w sobotę wyszedł do oktagonu dopiero po raz drugi w karierze.

Zobacz wideo Jak Marta Linkiewicz trafiła do Fame MMA? "Myślałem, że to będzie strata czasu"

Dla Szeligi to była już dziewiąta walka. Doświadczenie było po jego stronie, ale warunki fizyczne, ale też wsparcie w hali były zdecydowanie na korzyść "Bandury". Zaczęło się spokojnie z obu stron. Jako pierwszy mocno trafił Szeliga, który nisko chował głowę i starał się skracać dystans, ale "Bandura" od razu odpowiedział celnym podbródkowym.

"To chyba jest koniec tego pojedynku"

To był cios, który "Bandura" ponawiał kilkukrotnie. Też w drugiej rundzie, gdy w końcu pod Szeligą ugięły się nogi. - To chyba jest koniec tego pojedynku - zapowiadali komentatorzy. Ale to nie był koniec, bo Szeliga ustał też kolejne ciosy. - Jakim cudem? - dziwili się.

W trzeciej rundzie emocji było mniej. Szeliga był potwornie rozbity, próbował pojedynczych ciosów, ale też chwiał się na nogach po kolejnych mocnych uderzeniach "Bandury", który wygrał walkę jednogłośnie na punkty. - O wielu rzeczach można marzyć, ale są rzeczy, o których możemy nawet nie śnić. Tomasz Adamek! Chciałbym się z tobą sprawdzić w boksie w małych rękawicach - krzyknął "Bandura" po zwycięstwie z Szeligą.

Fame MMA Reborn - wyniki walk:

 • Wojciech Gola i Sylwester Wardęga pok. Sebastiana Fabijańskiego i Tomasz Olejnika - walka wieczoru, boks, małe rękawice, starcie 2 na 2
 • Patryk "Bandura" Bandurski pok. Piotra Szeligę jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Adrian "Polak" Polański pok. Natana "Boga Estetyki" Marconia przez TKO (niskie kopnięcia), I runda, K-1/MMA, małe rękawice
 • Norman "Stormin" Parke pok. Macieja "Stricza" Sulęckiego niejednogłośną decyzją sędziów, boks/K-1, małe rękawice
 • Amadeusz "Ferrari" Roślik pok. Kornela "Koro" Regela jednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Dariusz "Daro Lew" Kaźmierczuk pok. Norberta "Disa" Gierczaka przez TKO, I runda, MMA
 • Michał "Wampir" Pasternak pok. Dominika "Japońskiego Drwala" Zadorę niejednogłośną decyzją sędziów, boks, małe rękawice
 • Elizabeth "Lizi" Anorue pok. Natalię "Navcię" Korgol przez jednogłośną decyzje sędziów, K-1, małe rękawice
 • Grzegorz "Greg" Gancewski pok. Jakuba "Maślanę" Maślankę przez poddanie (duszenie zza pleców), II runda, MMA
 • Jakub "Guzik" Szymański pok. Adama "Adam Security" Bartfaia przez TKO (ciosy w parterze), I runda, MMA
 • Weronika Malinowska pok. Igę Kozińską jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
 • Marcin "Polish Zombie" Wrzosek pok. Tomasza "Zadymę" Gromadzkiego jednogłośną decyzją sędziów, K-1, małe rękawice
Więcej o:
Copyright © Agora SA