Alarm wśród szwedzkich kibiców! Przemarsz na stadion zatrzymany

Szwedzcy kibice w Sankt Petersburgu mają problem przed wieczornym meczem z Polską. Po tym, jak dwóch z nich otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa, nie zorganizują przemarszu na stadion przed początkiem spotkania. Mecz Polska - Szwecja rozpocznie się o godzinie 18:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Szwedzi przed meczem w środę mogą być już spokojni o awans do kolejnej fazy turnieju - zapewnili sobie wyjście z grupy i teraz mogą walczyć o pozycję, po której wejdą do 1/8 finału mistrzostw Europy. Ich kibice byli jednak nastawieni na ciekawe widowisko w spotkaniu z Polską w Sankt Petersburgu. 

Zobacz wideo Wyraź swoje emocje! Interaktywny mural Sport.pl czeka na wasze komentarze

Przemarsz szwedzkich kibiców na mecz z Polską odwołany. Są przypadki zakażeń koronawirusem

Święto, jakim miał być wieczorny mecz, popsuł im nieco koronawirus. Wśród grupy fanów wspierających szwedzkich piłkarzy pojawiły się dwa przypadki zakażeń. Dwa tysiące kibiców spodziewanych na trybunach stadionu w Sankt Petersburgu odwołało swój przemarsz na obiekt. 

Szwedzi boją się tylko jednego piłkarza poza Lewandowskim. Szwedzi boją się tylko jednego piłkarza poza Lewandowskim. "Polski Pogba"

"Dwa pozytywne wyniki testów na koronawirusa w naszej grupie to bardzo smutna wiadomość. Chcemy, żeby wszyscy bardzo poważnie traktowali obowiązujące restrykcje i ich przestrzegali. Przemarsz na stadion z hotelu Alpenhaus został odwołany" - napisał profil grupy kibiców Szwedów na Instagramie. 

 

Polska-Szwecja. Gramy o awans! Gdzie i o której oglądać mecz? [TRANSMISJA]Polska - Szwecja. Gdzie i o której obejrzeć ostatni mecz grupowy Polaków na Euro 2020? Transmisja TV, stream online

Spotkanie ze Szwecją zadecyduje o tym, czy Polacy pozostaną w grze na Euro 2020. Zwycięstwo da Polsce awans do 1/8 finału. Inny wynik będzie oznaczał powrót do domu. Początek spotkania w Sankt Petersburgu o godzinie 18:00. Relacja na żywo na Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE.

Piłkarze Szwecji podczas meczu ze Słowacją.Nietypowa decyzja Szwedów przed meczem z Polską. "Żadnych uścisków"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.