Co on sobie myślał?! Absurdalne sceny w hicie Francja - Niemcy. Ruediger w akcji [WIDEO]

W hitowym spotkaniu grupy F Euro 2021 Francja zmierzyła się z Niemcami na stadionie w Monachium. Francuzi wygrali 1:0 po samobójczej bramce Hummelsa. W samej końcówce pierwszej części spotkania doszło do kuriozalnej sytuacji. Antonio Ruediger ugryzł Paula Pogbę!

Pierwsza kolejka fazy grupowej Euro 2021 zakończyła się we wtorek hitowym spotkaniem grupy F Francja - Niemcy, czyli dwóch ostatnich mistrzów świata. Francuzi pokonali 1:0 Niemców po samobójczej bramce Matsa Hummelsa. 

Zobacz wideo Pierwsza konfrontacja polskich piłkarzy z kibicami. "Była akceptacja i wsparcie, ale były też gwizdy"

Ruediger ugryzł Paula Pogbę! Kuriozalna sytuacja w hitowym spotkaniu Euro

W samej końcówce pierwszej części spotkania doszło do kuriozalnej sytuacji. Przy stałym fragmencie gry dla Francuzów Antonio Ruediger był odpowiedzialny za krycie Paula Pogby. Po chwili Niemiec zachował się jak Luis Suarez na mundialu w 2010 roku i ugryzł rywala w plecy. 

screen Twitter Tylko Neuer mógł na to wpaść. Ależ wznowienie. Mistrzostwo [WIDEO]

Pogba od razu zaczął krzyczeć i próbował wyjaśnić sędziemu, co właśnie zaszło. Ten pozostał jednak niewzruszony i nie ukarał w żaden sposób niemieckiego obrońcy. Wszystko jednak zarejestrowały kamery telewizyjne. 

Nieudany protest Protestujący spadochroniarz uderzył w kable i runął w trybuny stadionu w Monachium

W pierwszym spotkaniu grupy F Portugalia pokonała Węgry 3:0. Dwie bramki dla Portugalczyków zdobył Cristiano Ronaldo, który dzięki nim został najlepszym strzelcem w historii mistrzostw Europy.

Więcej o: