Tylko Neuer mógł na to wpaść. Ależ wznowienie. Mistrzostwo [WIDEO]

W hitowym spotkaniu grupy F Euro 2021 Francja zmierzyła się z Niemcami na stadionie w Monachium. Francuzi wygrali 1:0 po samobójczym golu Matsa Hummelsa. Ozdobą pierwszej części spotkania był ekwilibrystyczny wyrzut piłki Manuela Neuera.

Pierwsza kolejka fazy grupowej Euro 2021 zakończyła się we wtorek hitowym spotkaniem grupy F Francja - Niemcy, czyli dwóch ostatnich mistrzów świata. Francuzi wygrali w tym meczu 1:0 po samobójczej bramce Matsa Hummelsa. Spotkanie było popisem Kyliana Mbappe, który kilkukrotnie urwał się niemieckim obrońcom

Zobacz wideo Pierwsza konfrontacja polskich piłkarzy z kibicami. "Była akceptacja i wsparcie, ale były też gwizdy"

Ozdobą pierwszej części spotkania była niesamowita akcja w wykonaniu niemieckiego bramkarza Manuela Neuera. Golkiper Bayernu Monachium szybko podniósł piłkę z murawy i od razu wyrzucił ją do obrońcy, rzucając się szczupakiem do przodu. 

Neuer znany jest ze swoich niekonwencjonalnych metod bronienia czy też właśnie wprowadzania piłki do gry. Tym razem po raz kolejny popisał się niezwykłym sposobem wyrzutu piłki. 

W pierwszym spotkaniu grupy F Portugalia pokonała Węgry 3:0. Dwie bramki dla Portugalczyków zdobył Cristiano Ronaldo, który dzięki nim został najlepszym strzelcem w historii mistrzostw Europy. 

Więcej o:
Copyright © Agora SA