Fury kontra Usyk. Są pierwsze "ciosy". Ukraińcy będą wściekli

Wielkimi krokami zbliża się walka Tysona Fury'ego z Ołeksandrem Usykiem unifikująca pasy mistrzowskie wagi ciężkiej. Na razie obaj zawodnicy trenują, ale nie brakuje między nimi zaczepek słownych. Głównym prowodyrem jest oczywiście Brytyjczyk, który przy spotkaniu twarzą w twarz postanowił w ostrych słowach skomentować wygląd rywala. Robił to już wcześniej, ale tym razem poszło o coś zupełnie niespodziewanego.

- Kolejny wielki dzień biegania w pie******ch górach. No dalej! Łatwa robota. Uderzę Usyka w jego małą króliczą twarz. To bezużyteczna kupa gó**a - krzyczał Tyson Fury na wideo, które opublikował w mediach społecznościowych na początku roku. Jego walka z Ołeksandrem Usykiem zbliża się wielkimi krokami, a więc i trash talk wchodzi na wyższy poziom.

Zobacz wideo Ślepsk Malow Suwałki wygrywa mecz z Katowicami. Mateusz Czunkiewicz o aspiracjach do play-offów

Tyson Fury prowokuje Ołeksandra Usyka. Poszło o kolczyk. "To ci***a"

Do mediów społecznościowych wyciekło wideo ze spotkania Fury'ego z Usykiem w programie stacji TNT Sports. Obaj panowie usiedli w ciemnym pokoju z prowadzącym, gdzie prowadzili dyskusję i odpowiadali na pytania dziennikarza. Oczywiście nie zabrakło między nimi spięcia. 

Fury nie omieszkał skomentować wyglądu rywala. Tym razem nie spodobało mu się, że Ukrainiec nosi w uchu kolczyk. Stwierdził, że niewielu "twardych gości" pozwoliłoby sobie na takie coś i wprost przyznał, że mu się to nie podoba. 

- Mogę wyjaśnić noszenie kolczyków. Chodzi o ukraińskich Kozaków. To byli ludzie, którzy obronili mój kraj przed wieloma wrogami. To jest tylko potwierdzenie mojego kozackiego rodowodu. Oni z nikim nie przegrywali. Tu nie chodzi o modę - wyjaśnił Usyk

Fury musiał odpowiedzieć mu w swoim stylu. - Tam, skąd ja jestem, znaczy tyle, że to ci***a, bo nosi kolczyki. Tak właśnie to odbieram - rzucił Brytyjczyk ze śmiertelnie poważną miną. 

Walka pomiędzy Tysonem Furym a Ołeksandrem Usykiem odbędzie się 17 lutego w Arabii Saudyjskiej.  Wygrany tego pojedynku zostanie pierwszym posiadaczem wszystkich pasów wagi ciężkiej.

Więcej o:
Copyright © Agora SA