Swój debiut w MMA McGregor zaliczył w 2007 roku. Wówczas stoczył amatorską walkę z Kieranem Campbellem, którego pokonał przez techniczny nokaut. Ten pojedynek rozpoczął jego przygodę w świecie sportów walki. W karierze stoczył 28 walk, w których odniósł 22 zwycięstwa i poniósł sześć porażek. Irlandczyk po raz ostatni wchodził do oktagonu w lipcu 2021 roku, kiedy zmierzył się z Dustinem Poirierem. To starcie zakończyło się dla McGregora złamaniem nogi w kostce.
Od dłuższego czasu media zagraniczne informowały, że Conor McGregor wróci do klatki UFC. Kilka miesięcy później sam zainteresowany zabrał głos w tej sprawie. - Chciałbym ogłosić datę mojego powrotu. Powrotu "Notoriousa" Conora McGregora. Do największego powrotu w dziejach dojdzie w Las Vegas 29 czerwca podczas International Fight Week. Rywalem będzie Michael Chandler - powiedział w opublikowanym nagraniu na portalu X.
Jednak jego słowa nie zostały w żaden sposób potwierdzone przez osoby decyzyjne. - Nie, nie walczy w czerwcu. Jak Conor będzie gotowy do walki, wiecie, że dopiero wtedy ogłosimy termin - mówił kilka dni temu Dana White na konferencji prasowej.
W przerwie od walk McGregor nie próżnuje. Irlandczyk zagrał w amerykańskim filmie reżyserii Douga Limana. "Road House" to niespełna dwugodzinny thriller, który opowiada o byłym zawodniku UFC, próbującym odnaleźć się w nowej rzeczywistości. McGregor zagra jedną w głównych ról. Prawdopodobnie będzie jednym z głównych antagonistów głównego bohatera, Daltona. W rolę protagonisty wcieli się doświadczony amerykański aktor - Jake Gyleenhaal.
Platforma streamingowa Amazon Prime opublikowała oficjalny zwiastun zapowiadający tę produkcję. Film będzie dostępny dla polskich klientów Prime Video wyłącznie w serwisie w ramach subskrypcji. Premiera odbędzie się 21 marca. Będzie to niepowtarzalna okazja, żeby zobaczyć McGregora w filmie fabularnym.
Nasi siatkarze grają z nami #JedenDzieńDłużej! Z okazji wielkiego finału WOŚP zapraszamy do charytatywnego licytowania kapitalnych pamiątek i niezapomnianych przeżyć. Aleksander Śliwka zaprasza na prawdziwy siatkarski trening, a z ostatniego "złotego" sezonu reprezentacji Kamil Semeniuk ma dla Was swoją meczówkę z podpisami wszystkich kadrowiczów, a poza tym chce się z Wami spotkać przed czerwcową Ligę Narodów i wręczyć Wam bilety VIP.
To kilka z naszych wielu aukcji charytatywnych w ramach tegorocznej akcji #JedenDzieńDłużej - Gazeta.pl dla WOŚP. Wszystkie środki z licytacji trafiają na Wielką Orkiestrę. Zapraszamy do licytowania pomysłów, które przygotowali wasza Gazeta.pl i przyjaciele. [>> LISTA]