Powstała parodia Battlefielda 2042. Lepsza od oryginału? [WIDEO]

Producenci Battlefielda 2042 zapewne inaczej wyobrażali sobie rok 2021. Gra miała podbić światowy rynek, tymczasem została skrytykowana i słabo przyjęta przez graczy. W internecie pojawiła się parodia gry od EA DICE - Clownfield 2042.

Była akcja, jest i reakcja. Zawiedzona społeczność zareagowała na słabą premierę Battlefielda 2042 i przygotowała nową wersję – Clownfield 2042. Jest to parodia, która jest dostępna na platformie sprzedażowej Steam.

Zobacz wideo Zobacz pierwsze minuty Far Cry 6!

Parodia podbija serca graczy

Na czym polega Clownfield 2042? To produkt, który parodiuje Battlefielda 2042 i żartuje sobie z błędów, które pojawiły się w oryginalnej wersji. Clownfield 2042 wiernie naśladuje bugi trapiące BF-a. Na poniższym nagraniu można zobaczyć o jakie problemy chodzi.

 

Gra jest tylko parodią zrobioną w błyskawicznym tempie. Z tego powodu nie ma sensu przyczepiać się do warstwy graficznej. Trzeba również mieć na uwadze, że jest to produkcja zrobiona tylko dla żartu. Niemniej jednak, o dziwo, pojawia się w niej wątek fabularny.

Więcej treści esportowych i gamingowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Gracz wciela się żołnierza, który walczy z wrogiem po katastrofie kryptograficznej spowodowanej przez NFT w 2022 roku. Wcielamy się w członka organizacji No-Clowns. Całość zawiera trzy mapy: War Island, Paradise City i The Heat. Są dostępne także cztery tryby: All Out Clownfare, Hovercraft Zone, Hovercraft vs AI oraz Clownfield Gateway.

Gra jest dostępna na platformie sprzedażowej Steam. Można ją nabyć za grosze, bo 3,23 zł (jest przeceniona na 10% do 7 stycznia). Produkcja miała swoją premierę 31 grudnia 2021, a już zebrała prawie 900 recenzji, które oceniają ją jako „bardzo pozytywną". Dla porównania Battlefield 2042 na Steamie kosztuje ponad 170 złotych i ma 83221 recenzji. W większości negatywnych.

Porównanie UFL z FIFĄ 22 i PES 2021.Nowa gra piłkarska. Jak wygląda na tle FIFA 22 i PESa? [WIDEO]

Więcej o: