Kolejne nagranie od nowego konkurenta FIFA. Gwiazda Chelsea twarzą marki [WIDEO]

Ołeksandr Zinczenko, Roberto Firmino, a teraz Romelu Lukaku - United Football League czyli nowa gra piłkarska, zyskała kolejnego ambasadora. Belg będzie twarzą rozwijającej się marki.

Kontraktowanie gwiazd futbolu tylko potwierdza ambicje UFL – zapowiadanej nowej gry piłkarskiej. Wygląda na to, że deweloperzy ze Strikerz Inc. na poważnie rzucają rękawice gigantom z EA Sports i Konami.

Zobacz wideo NBA 2k22 utrzymuje pozycję niedoścignionego lidera w symulacjach koszykówki. Co poprawiono w porównaniu z poprzednimi wersjami?

Więcej treści esportowych znajdziesz też na Gazeta.pl

Lukaku wchodzi na pokład

Romelu Lukaku został trzecim ambasadorem gry UFL. Belg dołączył zatem do Roberto Firmino z Liverpoolu i Ołeksandra Zinczenki z Manchesteru City i swoim wizerunkiem będzie reklamował nowy symulator piłkarski.

To kolejny dowód na to, że United Football League trzeba traktować poważnie. Tym bardziej, gdy zobaczymy nagrania z wewnątrz gry. Producenci przedstawili postać Romelu Lukaku, która wygląda naprawdę imponująco. Jeśli gra będzie tak realna, jak wygląda to na poniższym nagraniu, to EA Sports ma się czego obawiać.

Kontraktowanie tak dużych gwiazd jak napastnik Chelsea to również potwierdzenie, że Strikerz Inc. rzeczywiście chcą wywrócić rynek gier sportowych do góry nogami. Obecnie hegemonem jest EA Sports i FIFA. Konami zaś odpadło z wyścigu po fatalnej premierze eFootball 2022.

Co na razie wiemy o UFL? Niewiele, bowiem producenci karmią nas zaledwie strzępkami informacji jak chociażby powyższe nagranie. Gra będzie darmowa, zbudowana na silniku Unreal Engine. 27 stycznia 2022 zobaczymy zaś pierwsze dłuższe nagranie z gry. Być może wtedy poznamy również datę premiery.

Więcej o:
Copyright © Agora SA