Skoki narciarskie

 • Szwajcar triumfuje na inaugurację LGP. Niespodzianka na podium. Wszyscy Polacy w TOP 20
 • Dramat byłego mistrza olimpijskiego w skokach. Grał w piłkę i stało się to
 • Tajemniczy wpis żony Małysza. Musiał się przeprowadzić. Ma ważny powód
 • Trzęsienie ziemi w skokach. Złe wieści dla polskich kibiców. Ekspert grzmi

  Trzęsienie ziemi w skokach. Złe wieści dla polskich kibiców. Ekspert grzmi

  Międzynarodowa Federacja Narciarska i Snowboardowa (FIS) przegłosowała duze zmiany w skokach narciarskich. Na starcie zawodów Pucharu Świata nie zobaczymy już siedmiu Polaków. - Dlaczego zmieniamy coś, co jest dobre? - grzmi w rozmowie z WP SportoweFakty Rafał Kot, wiceprezes Tatrzańskiego Związku Narciarskiego.

 • Kubacki oburzony. Powiedział wprost, co myśli

  Kubacki oburzony. Powiedział wprost, co myśli

  - Drużyna to drużyna, a nie dwie osoby - oburza się Dawid Kubacki. Jedna decyzja MKOl-u sprawiła, że uwielbiane zawody drużynowe na igrzyskach olimpijskich w Mediolanie się nie odbędą. Brązowy medalista z Pekinu i Pjongczangu nie zostawia na tym rozwiązaniu suchej nitki.

 • Tak wyglądał dramat Kubackich. Ojciec Dawida ujawnił wstrząsające kulisy

  Tak wyglądał dramat Kubackich. Ojciec Dawida ujawnił wstrząsające kulisy

  - Było widać, że bardzo cierpiał. Tego nie da się opisać. Cierpieliśmy wszyscy, ale on szczególnie - opowiada Edward Kubacki. Ojciec Dawida doskonale wiedział, co czuł jego syn, gdy o życie walczyła jego żona - Marta. Okazuje się, że w tym trudnym czasie rodzinie bardzo pomogła wiara.

 • Znani dziennikarze dołączyli sztabu reprezentacji Polski

  Znani dziennikarze dołączyli sztabu reprezentacji Polski

  Zmiany w reprezentacji polski w skokach narciarskich. Kadra Narodowa A przebywa obecnie na zgrupowaniu w niemieckim Oberhofie. Z tego powodu Polski Związek Narciarski podzielił się z kibicami zaskakującą informacją.

 • Tak Horngacher zareagował na Żyłę w MMA. Zgadza się z Małyszem

  Tak Horngacher zareagował na Żyłę w MMA. Zgadza się z Małyszem

  - Jest świetnym sportowcem i osobowością, bardzo go lubię. Ale kontroluje się go niełatwo, nie zawsze da się narzucić to, jak ma trenować - mówi o Piotrze Żyle Stefan Horngacher. Były trener Polaka zapytany o walkę skoczka w MMA zgadza się z Adamem Małyszem: to jedyny zawodnik, po którym można byłoby się takiego ruchu spodziewać.

 • Koszmar znanego skoczka. Diagnoza jak wyrok

  Koszmar znanego skoczka. Diagnoza jak wyrok

  Austriacki Związek Narciarski przekazał za pomocą mediów społecznościowych fatalną informację. Podczas treningu na Bergisel groźnej kontuzji doznał Philipp Aschenwald, który może tym samym opuścić najbliższy sezon.

 • Horngacher zaskoczył słowami o pracy w Polsce. 'Żyło mi się bardzo ciężko'

  Horngacher zaskoczył słowami o pracy w Polsce. "Żyło mi się bardzo ciężko"

  - Może to nie był idealny moment, można było zostać jeszcze rok, czy dwa dłużej w Polsce. Kolejne lata tutaj byłyby świetne, ale dwa, albo trzy lata później pewnie nie miałbym już możliwości pracy w Niemczech - mówi Sport.pl Stefan Horngacher. Austriak w dużym wywiadzie zdradza, że w Polsce pracowało mu się trudno, bo był daleko od rodziny.

 • Horngacher się otworzył. Szczere słowa o Polakach. Narobił sobie wrogów
 • Żyła szczerze o walce z Peszką i treningu z... osłem. 'O co temu gościowi chodzi?'

  Żyła szczerze o walce z Peszką i treningu z... osłem. "O co temu gościowi chodzi?"

  - Lubię czasami robić spontanicznie rzeczy, którymi wcześniej się nie zajmowałem. Na pewno jest to ciekawy pomysł - powiedział Piotr Żyła o potencjalnej walce ze Sławomirem Peszką. W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" skoczek narciarski opowiedział także o doświadczeniu z innych sportów czy nietypowych metodach treningowych Stefana Horngachera.

 • Nowe wieści na temat stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego

  Nowe wieści na temat stanu zdrowia żony Dawida Kubackiego

  - Wszystko jest na dobrej drodze. Problemów mamy coraz mniej i wszystko wraca małymi kroczkami do normalności - powiedział Dawid Kubacki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Skoczek uspokoił fanów i przekazał dobre wieści na temat stanu zdrowia żony.

 • Dawid Kubacki drugi w historii. Niebywały wyczyn. Ma wszystko
 • Alarm w Wiśle. 'To byłby wielki skandal'

  Alarm w Wiśle. "To byłby wielki skandal"

  W 2024 roku czeka nas Polish Tour w Pucharze Świata, gdzie skoczkowie będą rywalizować na obiektach w Wiśle, Zakopanem i Szczyrku. Wciąż jednak obiekt im. Adama Małysza w Wiśle Malince nie przeszedł remontu, a przetarg nie został skończony. - Nie wyobrażam sobie, by w Wiśle nie odbył się Puchar Świata. To byłby wielki skandal - uważa Andrzej Wąsowicz, szef komitetu organizacyjnego PŚ w Wiśle.