Skoki narciarskie

 • Tak wygląda klasyfikacja generalna PŚ w skokach. Stoch traci przewagę

  Tak wygląda klasyfikacja generalna PŚ w skokach. Stoch traci przewagę

  Karl Geiger, Ryoyu Kobayashi, Bor Pavlovcić. To podium piątkowego konkursu na mamuciej skoczni w Planicy. W pierwszej dziesiątce było dwóch Polaków: siódmy Piotr Żyła, dziesiąty Jakub Wolny. Żadnych punktów nie zdobył Kamil Stoch, który był 32. Jak tak dalej pójdzie, może stracić trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata.

 • Odważna zagrywka nie pomogła Stochowi. Wymowny komentarz Doleżala

  Odważna zagrywka nie pomogła Stochowi. Wymowny komentarz Doleżala

  Kamil Stoch drugi raz z rzędu nie zdobył punktów w Pucharze Świata, a Michal Doleżal zdecydował się nie wystawiać lidera polskich skoczków w sobotnim konkursie drużynowym w Planicy. Zwycięzcy TCS niewiele pomógł też manewr z wymianą nart. - Taki skład jest optymalny i sprawiedliwy - powiedział trener.

 • Skoczek wykonał "gest Kozakiewicza" po dalekim locie. Wiadomo, kogo pozdrowił

  Skoczek wykonał "gest Kozakiewicza" po dalekim locie. Wiadomo, kogo pozdrowił

  Jewgienij Klimow po swoim skoku w piątkowym konkursie w Planicy wykonał "gest Kozakiewicza". Rosjanin uzyskał 228 metrów i długo prowadził, a dzień wcześniej nie dostał zgody od swojej federacji na występ na Letalnicy. Przed przyjazdem do Słowenii Klimow nie stawił się bowiem na zgrupowaniu swojej kadry i dotarł tam sam. Już od kilku miesięcy jest skłócony z rosyjskimi działaczami.

 • Drużynówka bez Stocha po raz pierwszy od pięciu lat! Doleżal podał skład
 • Żyła oddał najdłuższy skok w konkursie! Świetny Wolny! Taktyczne mistrzostwo Horngachera