Skoki narciarskie

 • Tajner tłumaczy upadek Tandego: Norwegowie tak skaczą, to niebezpieczne

  Tajner tłumaczy upadek Tandego: Norwegowie tak skaczą, to niebezpieczne

  - Norwegowie tak skaczą, bardzo płasko prowadzą narty. Starają się zwiększać prędkość przelotową, o to im chodzi, ale w taki sposób staje się to niebezpieczne - mówił o sytuacji, która spotkała Daniela Andre Tandego w serii próbnej Apoloniusz Tajner w studiu TVP Sport. Norweg jest w stabilnym stanie po fatalnym upadku tuż sprzed pierwszego konkursu w Planicy.

 • Pierwsza taka sytuacja od prawie sześciu lat! Kompletnie nieudany jubileusz Doleżala

  Pierwsza taka sytuacja od prawie sześciu lat! Kompletnie nieudany jubileusz Doleżala

  Michal Doleżal w czwartek poprowadził reprezentację Polski po raz 50 w konkursie indywidualnym Pucharu Świata, ale nie był to udany jubileusz. Pierwszy raz od 2015 roku Dawid Kubacki i Kamil Stoch razem znaleźli się poza najlepszą trzydziestką. Najlepszy z Polaków był 10. Piotr Żyła. Warto jednak zauważyć, że ten sezon już jest lepszy dla Polaków od poprzedniego pod względem miejsc na podium w PŚ.

 • Stoch załamany, Kubacki nie wie, co się stało. "Totalnie sobie nie radzę"

  Stoch załamany, Kubacki nie wie, co się stało. "Totalnie sobie nie radzę"

  To był fatalny dzień dla Kamila Stocha i Dawida Kubackiego. Obaj nasi skoczkowie nie zakwalifikowali się do drugiej serii zawodów w Planicy. - Ja sobie tutaj totalnie nie radzę - mówił w rozmowie z TVP Sport załamany Stoch. - To było dość dziwne. Jakby człowiekowi zarzucili worek piasku - ocenił Dawid Kubacki.

 • Kobayashi zdeklasował, Kubacki, Stoch i Granerud przepadli w Planicy! Sensacyjne wyniki
 • Najnowsze informacje ws. stanu zdrowia Tandego! Przekazał je dyrektor Pucharu Świata