Skoki narciarskie

 • Wisła żegna się z inauguracją PŚ w skokach. Ale Małysz przekazał kapitalne wieści

  Wisła żegna się z inauguracją PŚ w skokach. Ale Małysz przekazał kapitalne wieści

  Terminarz Pucharu Świata w skokach narciarskich znów przejdzie zmiany. Przyszły sezon rozpocznie się trzy tygodnie później niż ten, który niedawno się zakończył. Prawdopodobnie też inauguracja sezonu nie odbędzie się w Wiśle, a w Ruce. Na dodatek Adam Małysz przekazał długo oczekiwane przez polskich kibiców wieści. - Już prowadzimy rozmowy - przekazał Interii prezes PZPN.

 • Oficjalnie. Wielki rywal Małysza wraca na skocznię w wieku 44 lat! 'Znów chcę się bawić'
 • Co dalej z karierą Kubackiego? Padła ważna deklaracja. 'Wiem'

  Co dalej z karierą Kubackiego? Padła ważna deklaracja. "Wiem"

  - To było niesamowite, nie spodziewałem się czegoś takiego. Wiem, że zrobił to szczerze, to nie było nic na pokaz. Dlatego tak mnie to złapało za serce. Wiem, że on uważał, ze to ja tam powinien stać. Zdecydowanie czapki z głów. Cieszę się, że na taki gest było go stać - mówił Dawid Kubacki o geście Anze Laniska w Planicy.

 • Kubacki zdradził, kiedy jego żona będzie mogła wrócić do domu. 'Prawdopodobnie'
 • Lanisek znów mówi o Kubackim. Klasa sama w sobie. 'Dał jasno do zrozumienia'

  Lanisek znów mówi o Kubackim. Klasa sama w sobie. "Dał jasno do zrozumienia"

  Wciąż nie milkną echa gestu Anze Laniska dla Dawida Kubackiego w Planicy, kiedy wniósł tekturową podobiznę Polaka na podium końcowej klasyfikacji Pucharu Świata. Polski skoczek zdążył mu osobiście podziękować za to, o czym Słoweniec opowiedział w najnowszym wywiadzie. Wypowiadał się o Kubackim w pięknych i ciepłych słowach.