Bułgaria - Polska. Gdzie oglądać ostatni mecz fazy grupowej siatkarskich ME? [TRANSMISJA]

To może się okazać najtrudniejsze spotkanie, jakie dotychczas rozegrają siatkarskie reprezentantki Polski. W ostatnim meczu fazy grupowej podopieczne Jacka Nawrockiego zagrają z Bułgarkami. Gdzie i o której obejrzeć spotkanie?

Tegoroczne mistrzostwa Europy w siatkówce kobiet układają się dla reprezentantek Polski wręcz perfekcyjnie. Podopieczne Jacka Nawrockiego już w pierwszej kolejce sprawiły niespodziankę wygrywając z Niemkami 3:1 (25:22, 23:25, 25:21, 25:22). Sytuacja w grupie była jeszcze lepsza po zwycięstwie z Grecją 3:0 (25:16, 25:20, 25:19), podobnie jak po kolejnej wygranej z Czeszkami 3:1 (20:25, 25:15, 25:21, 25:18). 

Zobacz wideo Tomasz Fornal przed ME: Tęsknimy za kibicami, bo z nimi gra się inaczej

Polska przed starciem z najtrudniejszym rywalem. Kto będzie liderem grupy B?

Polki zagwarantowały sobie co najmniej drugie miejsce gromiąc w poniedziałek Hiszpanki 3:0 (25:15, 25:15, 25:8). Przeciwniczki nie zdobyły nawet 40 punktów w trzech setach! Sytuacja w grupie B kadrowiczek Jacka Nawrockiego pozwoli ominąć najtrudniejsze rywalki w 1/8 finału turnieju. Zanim do tego dojdzie Polki muszą zmierzyć się z Bułgarkami.

Liga Narodów: Polska - Holandia, siatkówkaKibice poskarżyli się na Polsat do KRRiT. Rada zbada, czy stacji należy się kara

Może się okazać, że to właśnie w ostatnim meczu fazy grupowej rozstrzygnie się, kto awansuje do kolejnego etapu siatkarskich mistrzostw Europy z pierwszego miejsca. Wszystko zależy od wyniku wtorkowego spotkania między Bułgarią, a Czechami. Bułgarki muszą wygrać, jeżeli chcą walczyć o najwyższe miejsce. 

Polska - Bułgaria. Gdzie i o której obejrzeć spotkanie? Transmisja TV, stream online

Siatkarska reprezentacja Polski kobiet zagra w ostatnim meczu fazy grupowej mistrzostw Europy z Bułgarkami w środę 25 sierpnia o godzinie 19:30. Spotkanie będzie można obejrzeć na antenie Polsatu Sport oraz w serwisie Ipla.tv. Relacja na żywo będzie dostępna na portalu Sport.pl i w aplikacji Sport.pl LIVE

Więcej o: