Juventus znów sensacyjnie traci punkty. "Zagubieni we mgle" [WIDEO]

Piłkarze Juventusu znów zawiedli swoich kibiców. Po bardzo słabej grze zremisowali na wyjeździe z Venezią 1:1.

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku był Juventus, który wygrał trzy z czterech ostatnich meczów ligowych i chciał znów zmniejszyć straty do czołówki ligi. Venezia do meczu z najbardziej utytułowaną drużyną Serie A przystępowała z trzema rzędu porażkami w lidze, w których straciła aż dziesięć bramek.

Nieudolne ataki Juventusu

Po pierwszej połowie wydawało się, że Venezia znów przegra. W 32. minucie Alvaro Morata zdobył bowiem prowadzenie dla gości. Po zmianie stron gospodarze zaciekle jednak atakowali i chcieli doprowadzić do wyrównania. Udało im się to już w 55. minucie. Wtedy pięknym strzałem z 18 metrów Wojciecha Szczęsnego pokonał Mattia Aramu.

- Aramu strzelił gola w najważniejszym momencie. Wykorzystał moment, bierność w defensywie. Skorzystał na tym pomocnik Venezii. Piłkarze Juventusu byli w tej sytuacji zagubieni we mgle. Wojciech Szczęsny próbował rozpaczliwie jeszcze wybijać piłkę, ale nie zdążył - mówili po tym trafieniu komentatorzy Eleven Sports.

Potem Juventus atakował, ale robił to bardzo nieudolnie. W efekcie nie zdobył zwycięskiej bramki i niespodziewanie zremisował. Zespół z Turynu stracił punkty już w dziewiątym z siedemnastu meczów Serie A tego sezonu.

Juventus zajmuje szóste miejsce w tabeli. Do prowadzącego Milanu ma dziesięć punktów straty i jeden mecz rozegrany więcej. Venezia zajmuje szesnaste miejsce w tabeli (16 punktów).

"Sport.pl Live" - Nowy program Sport.pl startuje już w poniedziałek!

W poniedziałek, 13 grudnia o godz. 20:00 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl. W pierwszym odcinku głównym tematem będzie forma polskich skoczków narciarskich i rewolucyjna zmiana w sprzęcie, z której korzystają już nasi rywale. Naszym gościem będzie m.in Apoloniusz Tajner (prezes PZN). Więcej informacji dostępne tutaj: