"Sport.pl Live" - nowy program na żywo w Sport.pl i Gazeta.pl

Nadchodzący rok 2022 to kumulacja pasjonujących wydarzeń sportowych. Polacy będą rywalizować na najważniejszych arenach sportowych, począwszy od Turnieju Czterech Skoczni, przez zimowe igrzyska olimpijskie, baraże, po mistrzostwa świata w piłce nożnej w Katarze. Dlatego Gazeta.pl i Sport.pl już teraz przygotowały nowy program na żywo - "Sport.pl Live".

W poniedziałek 13 grudnia o godz. 20 zadebiutuje nowy program wideo premium – "Sport.pl Live". Będzie go można oglądać co tydzień na stronach głównych Gazeta.pl i Sport.pl, a także na platformie YouTube i Twitchu Sport.pl.

Zobacz wideo Sport.pl Live - nowy program Sport.pl

Gospodarzami formatu będą m.in. Piotr Majchrzak, Dominik Wardzichowski, Konrad Ferszter i Kacper Sosnowski.  

- Od zawsze stawiamy na merytorykę - mówi Piotr Majchrzak, szef wideo premium Sport.pl i jeden z prowadzących program. - Chcemy mówić o sporcie w sposób oryginalny i bezkompromisowy, a w naszym studiu będą pojawiały się najważniejsze osoby zajmujące się tą tematyką. Mamy doświadczonych i kreatywnych dziennikarzy, dlatego jestem przekonany, że nowy projekt - "Sport.pl Live" - pozwoli nam i widzom dobrze się przy tym bawić, bo często zapominamy, że sport to także rozrywka - dodaje Majchrzak. 

W programie pojawią się rozmowy z gwiazdami polskiego sportu, analizy najważniejszych wydarzeń oraz felietony dziennikarzy Sport.pl. Będzie w nim także miejsce na specjalny segment dla ekspertów, którzy razem z prowadzącymi program dziennikarzami opowiedzą widzom o najważniejszych aktualnych wydarzeniach  w sporcie i wokół niego. Ciekawe jest przecież nie tylko to, co widać na sportowych arenach, ale również to, co można odkryć za kulisami. Rywalizacja, biznes, emocje - tego na pewno nie zabraknie w najnowszym programie Sport.pl.

Sport.pl to jeden z największych serwisów sportowych w Polsce, także dzięki bijącym rekordy aplikacjom Sport.pl LIVE i Football LIVE. Redakcja codziennie dostarcza użytkownikom najświeższych informacji sportowych z kraju i ze świata z różnych dyscyplin sportowych. Atrakcyjna forma prezentowania informacji w serwisie (multimedia, relacje na żywo) przyciągnęła w październiku 2021 r. ponad 5,9 mln użytkowników (real users), którzy wykonali blisko 72 mln odsłon (wg badania Mediapanel).

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.