Jeden poważny problem może przekreślić transfer Milika!

Arkadiusz Milik z Napoli, Raul Jimenez z Wolverhampton, lub Kaio Jorge z Santosu - ktoś z tej trójki napastników ma zasilić latem Juventus, według informacji "Corriere Torino". Faworytem jest Polak, ale władze mistrza Włoch boją się o jego zdrowie.

Wiele wskazuje, że Gonzalo Higuain opuści latem Juventus. Argentyńczyk ma jedną z najwyższych pensji w zespole (około 7,5 miliona euro rocznie), a jego kontrakt wygasa za 12 miesięcy, więc to ostatnia szansa, aby Juve na nim zarobiło. Spekulowano, że jego następcą może zostać Mauro Icardi, ale Argentyńczyk podpisał kontrakt z Paris Saint Germain. Według informacji "Corriere Torino", Juve postara się ściągnąć Arkadiusza Milika lub Raula Jimeneza z Wolverhampton.

Zobacz wideo Top 3 gole Arkadiusz Milika w Serie A. Sezon 2019/20 [ELEVEN SPORTS]

Polak jest numerem jeden, choć władze mistrza Włoch podobno obawiają się o stan zdrowotny napastnika, który ma za sobą już dwie poważne kontuzja kolana. Za Raulem Jimenezem przemawia fakt, że jego agentem jest Jorge Mendes, który reprezentuje też m.in Cristiano Ronaldo, i ma świetne relacje z rodziną Agnellich. 82-krotny reprezentant Meksyku strzelił w tym sezonie Premier League 13 goli.

Trzecia opcja dla Juve

"Corriere Torino" pisze, że trzecią alternatywą jest 18-letni napastnik Santosu, Kaio Jorge, jednak Brazylijczycy chcą za niego 30 milinów euro, co według Fabio Paraticiego, dryrektora sportowego, jest kwotą za wysoką.

Przeczytaj też:

Więcej o: