Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Juventus ma problem z Cristiano Ronaldo. Włoskie media są oburzone

Cristiano Ronaldo cały czas przebywa na Maderze i na razie nie ma w planach powrotu do Turynu. Portal "La Repubblica" informuje, że Portugalczyk sam zdecyduje, kiedy wróci do Włoch. - Nawet w czasach pandemii koronawirusa supergwiazda wymaga specjalnego traktowania - czytamy na stronie włoskiego portalu.

Gwiazda Juventusu, aby uniknąć ryzyka zakażenia koronawirusem postanowiła wspólnie ze swoją rodziną wynająć willę położoną w Funchal. Cristiano Ronaldo nie może jednak czuć się bezpiecznie w  portugalskim mieście, ponieważ na zachód od niego,w Camara do Lobos, stwierdzono już około 10 przypadków zachorowań na COVID-19. Lokalne władze podjęły decyzję o izolacji 18 tysięcy mieszkańców, aby powstrzymać rozprzestrzenianie się pandemii.

Zobacz wideo Cristiano Ronaldo bawi się w najlepsze mimo zasad izolacji

Cristiano Ronaldo sam zdecyduje, kiedy wróci do Turynu

Willa Cristiano Ronaldo znajduje się około dwudziestu kilometrów od czerwonej strefy. W ciągu kilku najbliższych dni zdobywca Złotej Piłki powinien powrócić do Turynu, żeby wznowić treningu w Juventusie, które mają rozpocząć się 4 maja. "La Repubblica" informuje, że Portugalczyk nie spieszy się zbytnio z powrotem do Turynu. - Nawet w czasach pandemii koronawirusa supergwiazda wymaga specjalnego traktowania - możemy przeczytać na łamach włoskiego portalu.

Według dziennikarzy Ronaldo może opóźnić rozpoczęcie swoich treningów w klubie ze względu na to, że po przylocie do Włoch będzie musiał przejść 14-dniową kwarantannę, podobnie jak wielu innych piłkarzy lidera Serie A. We Włoszech ograniczenia ze względu na pandemię koronawirusa obowiązują w tej chwili do 3 maja.

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: