Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Cristiano Ronaldo bawi się w najlepsze. Krytyczne komentarze skasowano [WIDEO]

Jak podał kataloński dziennik "Sport", Cristiano Ronaldo pomimo epidemii koronawirusa pojawił się na przyjęciu urodzinowym, na którym wraz z nim przebywało co najmniej osiemnaście osób. Po filmiku, który na swoim Instagramie zamieściła siostrzenica Ronaldo, został skrytykowany przez komentujących internautów - problem w tym, że komentarze szybko usunięto.

Hiszpański dziennik "Sport" pisze, że przyjęcie odbyło się już w trakcie epidemii koronawirusa. Filmik, na którym zauważono zawodnika, na swoim Instagramie zamieściła siostrzenica Cristiano Ronaldo, Elma Aveiro. 

Cristiano Ronaldo złamał zasady izolacji? Jest filmik z urodzin, na których się pojawił

W małej, prywatnej restauracji przebywało minimum 18 osób, a w tym poza piłkarzem jego matka, która niedawno opuściła szpital po przebytym udarze. Pod postem Aveiro pojawiało się mnóstwo komentarzy oskarżających Ronaldo o nieodpowiedzialność, ale zostały szybko usunięte. 

Zobacz wideo

Portugalczyk jest na Maderze. Opuścił Turyn miesiąc temu i już kilka razy podpadł internautom. Wcześniej grał na tamtejszym stadionie pomimo zakazu uprawiania sportu i przechadzał się uliczkami Funchal z rodziną, gdzie przyłapali go paparazzi. Wcześniej Portugalczyk został skrytykowany przez byłego prezesa Juventusu, Giovanniego Cobollego Giglego. - Powiedział, że wraca do Portugalii z powodu chorej matki, a teraz pokazuje się wyłącznie na zdjęciach, gdzie opala się przy basenie - mówił. 

Przeczytaj także:

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .