Lewandowski przemówił do kibiców po kapitalnym debiucie na Camp Nou. "Hola, Culers"

Robert Lewandowski został wybrany MVP spotkania o Puchar Gampera, które Barcelona pewnie wygrała aż 6:0 z meksykańskim UNAM. Polski napastnik po zakończeniu spotkania zwrócił się do kibiców Barcelony, by podzielić się wrażeniami ze swojego debiutu na Camp Nou.

Robert Lewandowski potrzebował jedynie 60 minut w meczu Pucharu Gampera z UNAM, by przedstawić się kibicom FC Barcelony u siebie. Już w 4. minucie debiutu na Camp Nou polski napastnik zdobył swoją pierwszą bramkę w nowych barwach, a następnie popisał się dwiema asystami, którymi zachwycił hiszpańskich fanów zebranych na trybunach.

Zobacz wideo Koka, Dżem i kontrakt z Realem na 75 mln euro. Lewandowski jak "szedł, to biegł, bo nienawidzi chodzić"

FC Barcelona tym samym zdobyła pierwsze trofeum w tym sezonie, co nie jest żadnym zaskoczeniem. Zespół Xaviego wygrał na Camp Nou aż 6:0 i sięgnął po Puchar Gampera. Po zakończeniu spotkania Robert Lewandowski otrzymał nagrodę dla najlepszego piłkarza meczu, a później przemówił do kibiców Barcelony.

Robert Lewandowski vs Pumas UNAMLewandowski się zabawił na Camp Nou i zdobył serca kibiców. Owacje na stojąco

Lewandowski przemówił do kibiców Barcelony

- Witajcie "Culers". Jestem szczęśliwy, że zagrałem swój pierwszy mecz na Camp Nou. Bardzo się cieszę, że zdobyliśmy trofeum. Trzymajcie się, dziękuję! - powiedział Lewandowski, trzymając w rękach trofeum zdobyte w niedzielę.

Doskonały występ Lewandowskiego w meczu z UNAM sprawił, że Polak został wybrany MVP spotkania o Puchar Gampera. Nic więc dziwnego, że katalońskie media są w ekstazie z powodu gry Polaka i podkreślają, że doskonale odnalazł się we współpracy z Pedrim.

Sport.pl nadaje prosto z Barcelony

Prezentacja Roberta Lewandowskiego. Pierwszy mecz Polaka w barwach Barcelony na Camp Nou. A także reakcje kibiców, obrazki ze stadionu oraz miejsc, które właśnie teraz stają się sportowym i nie tylko sportowym domem kapitana reprezentacji Polski. To wszystko można śledzić na Sport.pl dzięki relacjom specjalnego wysłannika Dominika Wardzichowskiego. Obrazki, smaczki, relacje na żywo, zdjęcia i wideo. Do śledzenia w Sport.pl, a także na Instagramie i TikToku.

Więcej o: