Lewandowski nie może się doczekać na nowy kontrakt. Ballack wskazuje jeden problem

Michael Ballack zabrał głos ws. sytuacji Roberta Lewnadowskiego w drużynie Bayernu Monachium. Czy Polak przedłuży umowę z ekipą z Bawarii? - To nie jest łatwe - przyznał były zawodnik w rozmowie z Amazon Prime.

Umowa Roberta Lewandowskiego z Bayernem Monachium obowiązuje do czerwca 2023 roku. Polak, choć jest największą gwiazdą zespołu, nie może doczekać się działań ze strony szefów klubu. Ci wciąż nie złożyli mu propozycji przedłużenia kontraktu.

Zobacz wideo Smuda podsunął pomysł Peszce. A ten już działa. Zebrał kapitalną ekipę

- Jesteśmy zdeterminowani, aby zatrzymać Roberta w klubie - oznajmił Hasan Salihamidzić w jednym z niedawnych wywiadów. Problem w tym, że napastnik Bayernu nic o tym nie wie. - Pierwsze słyszę - skwitował.

Zabrakło mu trzech minut. Lewandowski był tak bliskoZabrakło mu trzech minut. Lewandowski był tak blisko

Oliwy do ognia dolewają dziennikarze, którzy już spekulują o możliwym transferze Polaka. W ostatnim czasie można było przeczytać, że do złożenia pierwszej oferty szykują się działacze Manchesteru United. W grze liczą się też wicemistrzowie Francji, czyli PSG.

Michael Ballack komentuje sytuację Roberta Lewandowskiego

Michael Ballack w rozmowie z Amazon Prime przyznał, że widzi jeden problem w sytuacji Lewandowskiego. Polak ma na karku 33 lata. - To piłkarz światowej klasy, ale już jest w tym wieku - rozpoczął Niemiec.

Robert LewandowskiDwa wielkie kluby chcą Lewandowskiego. Hajto zdradził szczegóły

- Trzeba dobrze zarządzać taką sytuacją. Szefowie klubu muszą działać perspektywicznie, a to nie jest łatwe. Niezbędna jest przemyślana decyzja. To bardzo duża odpowiedzialność dla klubu. A Lewandowski? To doświadczony gracz, on sobie z tym poradzi - dodał.

Głos zabrała też inna legenda Bayernu - Matthias Sammer. Jest on przekonany, że sprawa wkrótce zostanie rozwiązana. - To bardzo ważne, aby tacy gracze zostali docenieni. Bayern się tym zajmie - zakończył.

Więcej o: