Lewandowski dostał notę wstydu. Szok. Brutalna ocena

Za kapitanem reprezentacji Polski dwa naprawdę trudne mecze, w których wyglądał jak cień samego siebie. Z Interem Mediolan (0:1) był jednym z najsłabszych zawodników na boisku, a z Celtą Vigo (1:0) spisał się wręcz fatalnie. Znany na całym świecie fanowski portal FC Barcelony ocenił go dramatycznie nisko.

Robert Lewandowski w dwóch ostatnich meczach nie tylko nie zdołał pokonać bramkarza rywali, ale był praktycznie niewidoczny. Portal Barcawelt, zrzeszający fanów klubu dał Polakowi notę "1" w dziesięciostopniowej skali, co oznacza całkowitą katastrofę. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski ocenia reprezentację Polski: Powinniśmy się zastanowić

Dramatycznie niska ocena Roberta Lewandowskiego po meczu z Celtą Vigo 

"Kolejna noc do zapomnienia" - pisze serwis internetowy. Polak zawiódł na tyle, że dziennikarze na pomeczowej konferencji prasowej zaczęli wypytywać trenera Barcelony Xaviego, czy uważa, że błędem była sprzedaż Ferrana Jutgli do Clube Brugge (więcej ->>> TUTAJ). To tylko pokazuje, jak po ostatnich niepowodzeniach zaczęła gęstnieć atmosfera wokół Lewandowskiego.

Po niedzielnym starciu w stolicy Katalonii portal Barcawelt zwrócił uwagę na dysproporcje pomiędzy jakością dwóch ostatnich rywali "Barcy", w których Polak był kompletnie niewidoczny. "Oczywiście może się to zdarzyć w przypadku szczelnej obrony Interu, ale zaskoczeniem było to, że tak samo nie radził sobie z Celty Vigo" - piszą w swojej notce. "Polak miał tylko jeden prawdziwie ofensywny ruch - strzał głową w 12. minucie" - czytamy. Nietrudno zauważyć jest to mierny wynik, jak na piłkarza tej klasy. Autorzy portalu nie pozostawiają na Robercie Lewandowskim suchej nitki. Ich zdaniem napastnik był zupełnie niewidzialny. "W pierwszej połowie źle podał nawet podczas rozpoczęcia gry" - komentują. 

Więcej podobnych treści znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl

Najwyżej ocenianym piłkarzem Barcelony w tym meczu został Marc Andre Ter-Stegen, który otrzymał "9", oznaczającą bardzo dobrą grę. Strzelec jedynego gola z Celtą Vigo Pedri dostał "6". Najniżej ocenianymi piłkarzami (nota 4.) obok Roberta Lewandowskiego byli: Ferran Torres oraz Alejandro Balde.

Więcej o: