Riposta Krychowiaka hitem Facebooka. Polak w formie nie tylko na boisku

Grzegorz Kychowiak się nie daje i odpowiada na krytyczny komentarz jednego z użytkowników Facebooka. Odpowiedź reprezentanta Polski pod zdjęciem z Egiptu stała się hitem internetu!

Grzegorz Krychowiak już oficjalnie zakończył sezon 2020/21 i przed zgrupowaniem reprezentacji Polski, które odbędzie się 24 maja w Opalenicy, ma czas na zasłużony odpoczynek. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa postawił na Egipt, czym pochwalił się w mediach społecznościowych. Krychowiak opublikował na Facebooku zdjęcie z dwoma piramidami w tle i sobą patrzącym w dal. Jeden z kibiców zamieścił nieprzychylny komentarz: "Wzrok tęskniący za formą". 

Zobacz wideo "Kamil jest w szoku". Agent ujawnia, jak Grosicki dowiedział się, że nie jedzie na Euro [SEKCJA PIŁKARSKA #88]

Grzegorz Krychowiak nie pozostał dłużny i bardzo szybko odpowiedział na zaczepkę kibica: "Widziałem się z nią kilka dni temu, więc jeszcze nie tęsknimy za sobą". Riposta pomocnika stała się hitem, w kilka godzin zyskała ponad 3 tys. polubień i falę popierających piłkarza komentarzy.

Grzegorz Krychowiak odpowiada na zaczepkę kibica, a inni fani chwalą Polaka! "Liczby lepsze niż wielu napastników"

"Celna riposta!", "Oczywiście jak zawsze w punkt", "Liczby lepsze niż wielu napastników, powiedziałbym, że Krycha w prime", "Trzeba być ignorantem twierdząc w ten sposób", "Żeby na euro coś zostało" - pisali inni kibice pod odpowiedzią Krychowiaka. 

W tym sezonie Grzegorz Krychowiak wywalczył z Lokomotiwem Moskwa trzecie miejsce w lidze rosyjskiej, co przełożyło się na awans do fazy grupowej Ligi Europy oraz zdobył Puchar Rosji. W miniony weekend Lokomotiw wygrał 3:1 z Samarą. Asystą w tym meczu popisał się inny reprezentant Polski - Maciej Rybus grający z 31-latkiem w zespole z Moskwy.  

Robert Lewandowski wyrównał rekord Gerda Muellera. Komentarze po wyczynie Polaka. 'Duma i szacunek'Flick nie posłucha Niemców ws. Lewandowskiego. "Kicker" podał składy na mecz Bayernu

Grzegorz Krychowiak został również wybrany do najlepszej jedenastki sezonu przez "Opta Sports TV". Polak był wiodącą postacią Lokomotiwu Moskwa i ustanowił nowy rekord w liczbie bramek - aż dziewięć w lidze. Dołożył do tego trzy asysty w 26 spotkaniach. "Krychowiak to Arturo Vidal naszej ligi. Obaj są cenni właśnie ze względu na niesamowicie szeroki zakres ich boiskowej pracy" - komplementowali Polaka kilka dni temu Dorski i Łukomski.

Więcej o: