Media: Legia ma pomysł na zmiennika Pawła Wszołka. To Rosjanin

Legia Warszawa szuka zmiennika dla Pawła Wszołka. Według doniesień TVP Sport jednym z zawodników, który miałby być alternatywą na tej pozycji jest wypożyczony do Stali Rzeszów Rosjanin Ramil Mustafajew.

Brak mistrzostwa Polski to z pewnością rozczarowanie dla Legii Warszawa i jej kibiców. Choć piłkarze ze stolicy wywalczyli Puchar Polski i wicemistrzostwo kraju, to nie mogą czuć się w pełni zadowoleni z mijającego sezonu. Nie dziwi więc fakt, że przy Łazienkowskiej już rozpoczęto rozmowy dotyczące kształtu kadry na kolejne rozgrywki.

Zobacz wideo W Barcelonie wszyscy już żyją przyszłym sezonem. "Dominuje jeden temat"

Paweł Wszołek będzie miał nowego zmiennika? Legia Warszawa może sięgnąć po Rosjanina

Priorytetem dla władz Legii na nadchodzące dni i tygodnie jest z pewnością zatrzymanie Josue oraz Filipa Mladenovicia, którzy są liderami drużyny, a ich umowy wygasają wraz z końcem czerwca. Według najnowszych doniesień medialnych obaj są jednak coraz bliżej zostania w stolicy.

Lech Poznań będzie liczył na domowe zwycięstwo przeciwko Fiorentinie. Lech ma problem z głowy? Niespodziewane rozwiązanie ws. nowego napastnika

Inną ważną kwestią przed zbliżającym się oknem transferowym jest znalezienie zmiennika dla Pawła Wszołka. Dotychczas drugą opcją na pozycji Polaka był Mattias Johansson, jednak w czerwcu wygasa jego umowa z klubem.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

Według doniesień TVP Sport alternatywą dla Wszołka może być 19-letni Ramil Mustafajew, który choć urodził się w Rosji, to od 13 lat mieszka w Polsce i niebawem ma uzyskać też polski paszport. Rosjanin przebywa obecnie na wypożyczeniu w Stali Rzeszów, a z Legią związany jest od 2022 roku. Po powrocie z Rzeszowa miałby trenować z pierwszym zespołem Legii, a potem udać się na obóz przygotowawczy z zespołem. 

Lech Poznań Kolejny Polak w Serie A? To piłkarz Lecha Poznań

Innym z zawodników, którzy mogą występować na pozycji Wszołka, jest Makana Baku. Niemiec od jakiegoś czasu ustawiany jest na treningach jako wahadłowy i niewykluczone, że i on otrzyma szansę. 

Więcej o: