Co robi Kulesza? Zakulisowe nagranie pokazuje prawdę. Prezes PZPN przyłapany [WIDEO]

Cezary Kulesza dał "show" podczas ostatniego meczu reprezentacji Polski z Albanią. W sieci pojawiły się nagrania ze spotkania prezesa PZPN z szefem albańskiej federacji. Jak można zobaczyć, zachowanie Kuleszy było dość kuriozalne. - My wspieramy Albanię, wspieramy prezydenta - powiedział... kładąc dłoń na sercu swojego rozmówcy.

W miniony poniedziałek Polska pokonała 1:0 Albanię w drugiej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy. Jedynego gola zdobył Karol Świderski. Tego dnia Cezary Kulesza spotkał się na Stadionie Narodowym z Armandem Duką, prezesem Albańskiego Związku Piłki Nożnej. Do sieci trafiło nagranie z ich rozmowy. Zachowanie Kuleszy było kuriozalne.

Zobacz wideo "Polski Thomas Mueller". Lewandowski wreszcie będzie miał partnera

Cezary Kulesza zachowywał się kuriozalnie. Co to było? Szokujące gesty

Pierwsze co rzuca się w oczy na krótkim filmiku, to fakt, że Kulesza mówił w języku polskim, a jego słowa tłumaczył sekretarz Łukasz Wachowski. Po drugie prezes PZPN żywiołowo gestykulował rękoma. W pewniej chwili... położył dłoń na klatce piersiowej swojego rozmówcy. . 

Szczecin, 18.03.2023. PKO Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Korona Kielce 0:0 Szaleńcza walka o ekstraklasę. Wielkie odrodzenie. "To nie przypadek"

- Znamy się bardzo dobrze, bo już graliśmy ze sobą mecze. Oprócz tego, że gramy między sobą mecze, jesteśmy dobrymi przyjaciółmi. Wspieramy siebie - tymi słowami Kulesza zwrócił się w kierunku albańskiego działacza.

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

W pewnym momencie prezes PZPN położył dłoń na sercu Duki. - My wspieramy Albanię, wspieramy prezydenta. Co by się działo, to zawsze będziemy z nim sercem. Dzisiejszy mecz… grają piłkarze. My nie mamy na to wpływu. Jaki będzie wynik? - powiedział. Widać było, że Albańczyk był nieco zaskoczony. Całość widać na poniższym nagraniu.

Internauci nie pozostawili suchej nitki na prezesie PZPN-u. Zachowanie zostało odebrane negatywnie przez kibiców i ekspertów. "Cezary Kulesza wirtuozem small-talku" - napisał prześmiewczo Leszek Milewski.

Cieszynka - piłkarz sika na bramkę/Stjarnan Udawał psa sikającego na bramkę. To nie żart. Cieszynki pomagają wygrywać mecze

Więcej o: