Fernando Santos skreślił jednego piłkarza przed meczem z Czechami

Tymoteusz Puchacz obejrzy dzisiejszy mecz z Czechami z trybun. Taką decyzję podjął selekcjoner reprezentacji Polski Fernando Santos.

Przed reprezentacją Polski pierwszy oficjalny mecz pod wodzą Fernando Santosa. Polacy punktualnie o 20:45 rozpoczną mecz z Czechami w ramach eliminacji do Euro 2024. Wiadomo, który z piłkarzy obejrzy to spotkanie z trybun.

Zobacz wideo To dlatego Lewandowski nie pojawił się na konferencji

Fernando Santos zdecydował. Wiemy, który zawodnik znalazł się poza kadrą

W 23-osobowej kadrze na mecz z Czechami nie znalazł się Tymoteusz Puchacz, który był dodatkowo dowołany do kadry za kontuzjowanego Bartosza Bereszyńskiego. Obrońca Panathinaikosu obejrzy jednak to spotkanie z trybun. Santos musiał odrzucić tylko jednego zawodnika i padło właśnie na bocznego obrońcę. 

MDrugi trenig pilkarskiej reprezentacji Polski z Fernando Santosem w Warszawie Fernando Santos wybrał. Oto skład reprezentacji Polski na Czechy

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl.

Portugalski szkoleniowiec zdecydował się wystawić następujący skład: Wojciech Szczęsny - Matty Cash, Jan Bednarek, Jakub Kiwior, Michał Karbownik - Krystian Bielik, Karol Linetty - Przemysław Frankowski, Piotr Zieliński, Sebastian Szymański - Robert Lewandowski. To właśnie ci zawodnicy powalczą w Pradze o trzy punkty.

Plaga kontuzji w reprezentacji Polski. Pierwsze problemy Fernando Santosa

Fernando Santos już podczas pierwszego zgrupowania kadry miał spory ból głowy. Do kadry nie został powołany Kamil Glik, który leczy kontuzję. Ponadto już w trakcie zgrupowania oprócz wspomnianego Bereszyńskiego z kadry wypadł także Kamil Piątkowski

"To tchórzostwo". Czesi mówią o Lewandowskim. Porównują go... z Andrzejem Dudą

Więcej o: