Media: Reprezentacja Polski wybrała bazę na MŚ 2022. To luksusowy hotel

Reprezentacja Polski wybrała już hotel, w którym zamieszka podczas mistrzostw świata w Katarze. Jak nieoficjalnie donosi "TVP Sport", kadra Czesława Michniewicza zdecydowała się na Ezdan Palace w Dosze.

Zwycięstwo biało-czerwonych z reprezentacją Szwecji (2:0) w finale baraży, zapewniło Polsce awans na mistrzostwa świata w Katarze, które odbędą się w dniach 21 listopada - 18 grudnia. Reprezentacja Polski poznała również rywali, z którymi zmierzy się w fazie grupowej mundialu. Kadra Czesława Michniewicza zawalczy z Meksykiem, Arabią Saudyjską oraz Argentyną. Biało-czerwoni muszą jeszcze wybrać obiekt, w którym będą stacjonować podczas turnieju. Polski Związek Piłki Nożnej ma czas na podjęcie decyzji do końca kwietnia.

Zobacz wideo Reprezentacja Polski może zagrać z gigantem przed MŚ. Wielkie pieniądze dla PZPN [Sport.pl LIVE]

Reprezentacja Polski zadecydowała w sprawie hotelu. Ezdan Palace obiektem, w którym zatrzyma się kadra Michniewicza

Jednak jak nieoficjalnie donosi TVP Sport, ta decyzja już zapadła. Biało-czerwoni zamieszkają w luksusowym pięciogwiazdkowym hotelu Ezdan Palace w Dosze. Kompleks powstał z myślą o zbliżającym się mundialu. Hotel posiada w ofercie wszystko, co niezbędne piłkarzom. Na terenie obiektu znajdują się baseny oraz w pełni wyposażone siłownie. Niedaleko hotelu są również dwa boiska treningowe.

Rafał GikiewiczGikiewicz zdziwiony słowami Michniewicza. "Dementuję, bzdura, niewypał"

Dodatkowo obiekt jest położony w dogodnej lokalizacji. Reprezentacja Polski zmierzy się z Meksykiem oraz Argentyną na stadionie 974, oddalonym o około 17 kilometrów od bazy biało-czerwonych. Z kolei Education City Stadium w Ar-Rajjan, na którym kadra Czesława Michniewicza zagra z Arabią Saudyjską, znajduje się jeszcze bliżej kompleksu - około 10 km.

Ezdan Palace to jeden z najbardziej luksusowych obiektów w okolicy, co również wpływa na ceny pokoi. Noc w 40-metrowym pomieszczeniu kosztuje prawie 530 zł. Według informacji TVP Sport PZPN zarezerwował już obiekt w Dosze, choć zainteresowane hotelem były również trzy inne reprezentacje. 

Cezary Kulesza i Czesław MichniewiczCezary Kulesza: Jedziemy po Puchar Świata

Więcej informacji na stronie głównej Gazeta.pl

Reprezentacja Polski na mistrzostwach świata w Katarze

Biało-czerwoni rozpoczną przygodę z mundialem 22 listopada. Wtedy kadra Michniewicza zmierzy się z reprezentacją Meksyku. Cztery dni później Polacy zagrają z Arabią Saudyjską. Natomiast w ostatnim meczu fazy grupowej MŚ, biało-czerwoni zmierzą się z Argentyną. To spotkanie odbędzie się 30 listopada. 

Więcej o: