Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowe informacje w sprawie kontuzji Modera. "Decyzja w ostatniej chwili"

Jakub Moder jest już po badaniu rezonansem magnetycznym po tym, jak w poniedziałek poinformowano o jego kontuzji. Diagnoza to tylko lekki uraz kolana reprezentanta Polski, ale do końca nie będzie wiadomo, czy zagra przeciwko Szwecji.

Moder rozegrał 85 minut niedzielnego spotkania fazy grupowej Euro 2020 przeciwko Hiszpanii. W końcówce spotkania zmienił go Karol Linetty, a Polska utrzymała remis 1:1 i wciąż ma szansę na awans do 1/8 finału turnieju. W decydującym meczu Moder może jednak nie zagrać.

Zobacz wideo Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

Kontuzja Jakuba Modera po meczu z Hiszpanią. "Kolano wciąż jest spuchnięte"

"Mecz z Hiszpanią skończył z kontuzją kolana. W niedzielę, po powrocie do Polski, miał przeprowadzone badanie USG, które nie wykazało poważnego urazu. Lekarz uznał jednak, że potrzebne jest dokładniejsze badanie rezonansem magnetycznym. Moder ma zostać przebadany w poniedziałek po południu. Kolano wciąż jest spuchnięte, więc środkowy pomocnik nie pojawił się na treningu" - pisał o sytuacji Modera w poniedziałek dziennikarz Sport.pl, Dawid Szymczak

Sousa i KrychowiakSymboliczna scena po treningu reprezentacji Polski. Chyba już wiadomo, co z Krychowiakiem

Nowe informacje ws. kontuzji Modera. "Decyzja co do udziału w meczu w ostatniej chwili"

Teraz poznaliśmy kolejne szczegóły sprawy kontuzji Modera. Przeprowadzono badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało tylko lekki uraz kolana. To nie oznacza jednak w pełni pozytywnych wiadomości na temat pomocnika. 

Jerzy Dudek ostro o polskich piłkarzach. 'Przydałyby się im gwizdy'Jerzy Dudek wskazał klucz do sukcesu przed meczem ze Szwecją

"Decyzja co do udziału w meczu ze Szwecją będzie podjęta w ostatniej chwili" - informuje dziennikarz Programu I Polskiego Radia, Mateusz Ligęza.

Jeśli Moderowi nie uda się wyleczyć na mecz ze Szwecją, zniknie obecna od dwóch dni dyskusja o tym, czy Grzegorz Krychowiak, który nie jest już zawieszony za czerwoną kartkę, powinien wrócić do pierwszego składu reprezentacji Polski. Spotkanie ze Szwecją już w środę o godz. 18. Polacy muszą je wygrać, żeby wyjść z grupy.

Nerwowo w kadrze. Nerwowo w kadrze. "Dużo gorzej brzmią informacje w sprawie zdrowia Modera"

Mural na żywo Sport.pl zagrzewa polskich piłkarzy

Emocje start! Chcesz podzielić się swoimi piłkarskimi emocjami? Nic prostszego. Specjalnie na Euro przygotowaliśmy Mural na żywo! Pokaż nam, jak kibicujesz polskiej reprezentacji, a my spośród przesłanych haseł wybierzemy najlepsze i umieścimy je na żywym muralu oraz największym ekranie LED w Warszawie. Mural jest do obejrzenia w Warszawie pod adresem Waryńskiego 3, ekran przy Placu Unii, a swoje zgłoszenia możesz przesyłać pod linkiem muralnazywo.pl.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ