Oficjalnie: Krychowiak już w nowym klubie! Są szczegóły i nowy numer na koszulce

Grzegorz Krychowiak oficjalnie został piłkarzem Krasnodaru. Rosyjski klub poinformował o podpisaniu umowy na trzy lata.

O tym, że reprezentant Polski opuści Lokomotiw i przeniesie się do Krasnodaru, wiadomo było już wcześniej. Krasnodar już w niedzielę poinformował o tym, że Polaka od podpisania kontraktu dzielą jedynie testy medyczne. Te wypadły pomyślnie i w poniedziałek klub zaprezentował swojego nowego zawodnika. "Nasz spiker ćwiczy już polski akcent" – czytamy na Twitterze Krasnodaru. Polak wybrał też nowy numer i w Krasnodarze będzie występował z "3" na plecach.

Zobacz wideo Kibu: Krychowiak to ważny piłkarz dla Polski, ale potrzebujecie w środku pola Modera i Klicha

Grzegorz BronowickiKiedyś zatrzymał Cristiano Ronaldo, dziś zagra w polskiej okręgówce. Transferowy hit

Krychowiak oficjalnie zmienił barwy

Według rosyjskich mediów Krasnodar zapłacił Lokomotiwowi około 2,5 miliona euro. Decyzja o wytransferowaniu Krychowiaka zaskoczyła wielu kibiców Lokomotiwu. "Zawodnik konfrontuje się z Rangnickiem i Zornem po tym, jak przeczytał doniesienia mediów o swoim odejściu. Rangnick twierdzi, że jego kontrakt nie zostanie przedłużony, ale zaprzecza jakimkolwiek aktywnym staraniom o sprzedaż. Piłkarz odmawia treningu przed derbami, odrzuca ofertę z Rubina. Przenosi się do Krasnodaru" - czytamy na Twitterze portalu "Russian Football News".

Pierwsze informacje o możliwym transferze Grzegorza Krychowiaka pojawiły się kilka dni temu. - klubie panuje spory bałagan i nie wszyscy działacze popierają dyrektora sportowego Thomasa Zorna, który - według informacji dziennikarza Nobela Arustamyana - miał proponować innym rosyjskim klubom zakup kilku podstawowych piłkarzy Lokomotiwu Moskwa - w tym reprezentanta Polski - pisał Dawid Szymczak ze Sport.pl.

W Lokomotiwie Moskwa Krychowiak rozegrał 109 meczów, w których zdobył 23 gole i zaliczył 15 asyst.

Dominik Livaković z Dinama ZagrzebDinamo Zagrzeb znów traci punkty w lidze. Remis rywala Legii

Więcej o: