Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Oficjalnie! Grzegorz Krychowiak zmienia barwy! Transfer Polaka potwierdzony

Spełniły się wcześniejsze zapowiedzi mediów o odejściu Polaka z Lokomotowiu Moskwa. Grzegorz Krychowiak w sezonie 2021/2022 będzie występował w barwach FK Krasnodar. Rosyjski klub oficjalnie potwierdził transfer.

- Transfer Grzegorza Krychowiaka do Krasnodaru jest na finiszu. Krasnodar i Lokomotiw osiągnęły wstępne porozumienie w sprawie przejścia pomocnika. W najbliższym czasie Grzegorz przyleci do Krasnodaru. Kontrakt z klubem zostanie podpisany po przejściu badań medycznych - czytamy na Twitterze FK Krasnodar. 

Zobacz wideo Kibu: Krychowiak to ważny piłkarz dla Polski, ale potrzebujecie w środku pola Modera i Klicha

Krychowiak oficjalnie w Krasnodarze. Do uzgodnienia pozostały tylko szczegóły

Rosyjskie media informują, że Grzegorz Krychowiak przejdzie z Lokomotiwu Moskwa do Krasnodaru za 2,5 miliona euro. Klub ze stolicy Rosji zaskoczył decyzją wielu kibiców, ponieważ jak wierzyć doniesieniom, nie tylko Polak znalazł się na liście transferowej klubu. Pełną sagę pomocnika opisał portal "Russian Football News". 

"Zawodnik konfrontuje się z Rangnickiem i Zornem po tym, jak przeczytał doniesienia mediów o swoim odejściu. Rangnick twierdzi, że jego kontrakt nie zostanie przedłużony, ale zaprzecza jakimkolwiek aktywnym staraniom o sprzedaż. Piłkarz odmawia treningu przed derbami, odrzuca ofertę z Rubina. Przenosi się do Krasnodaru" - czytamy na Twitterze. 

Pierwsze informacje o możliwym transferze Grzegorza Krychowiaka pojawiły się kilka dni temu. - klubie panuje spory bałagan i nie wszyscy działacze popierają dyrektora sportowego Thomasa Zorna, który - według informacji dziennikarza Nobela Arustamyana - miał proponować innym rosyjskim klubom zakup kilku podstawowych piłkarzy Lokomotiwu Moskwa - w tym reprezentanta Polski - pisał Dawid Szymczak ze Sport.pl >>

Więcej o: