Ekstraklasa. Legia Warszawa wygrała z Wisłą Płock! To był szalony mecz! [ZAPIS RELACJI]

3 : 2
Terminarz

• środa, 09 maja 2018
  • PODSUMOWANIE

Pierwsza połowa była wyjątkowo nudna. Legia prowadziła po przypadkowym golu Cafu. Później wydawało się, że Wisła zaraz wyrówna, ale na boisku pojawił się Kucharczyk i po trzynastu sekundach strzelił gola na 2:0. Kiedy większość kibiców myślała, że jest po meczu, to Wisła zdołała wyrównać. W końcówce meczu gości dobił jednak Cafu, Najlepszy na boisku był Malarz, który popisał się wieloma wspaniały interwencjami! Najgorszy na murawie był Furman, były zawodnik Legii.

Legia wciąż jest liderem LOTTO Ekstraklasy!

• 90. min. + 5

Koniec meczu, szalonego meczu!

• 90. min. + 3

Fatalne błędy popełnia dziś Furman, były zawodnik Legii..

• 90. min. + 2

Goooooooolaaaaaniema! świetne uderzenie Szymańskiego z rzutu wolnego, jednak piłka trafiła tylko w boczną siatkę.

Arbiter doliczył pięć minut!

• 89. min.

Kucharczyk faulowany. Szansa dla Legii z dogodnej pozycji.

• GOOOOOOL

87. min.

GOOOOOOOOOL! Szymański trafił w słupek, Cafu dostawił nogę i Legia na prowadzeniu!

• 85. min.

Kucharczyk faulowany w środku pola

• GOOOOOOL

83. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! VARELA! PIĘKNY STRZAŁ Z WOLEJA! A CHWILĘ WCZEŚNIEJ BOISKU OPUŚCIŁ MAURICIO, BO OBEJRZAŁ DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĘ

• GOOOOOOL

79. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Phillips zgubił krycie, a Uryga strzelił kontaktowego gola!

• 78. min.

CO ZA MECZ MALARZA! DWIE FENOMENALNE INTERWENCJE! 37-lat na karku, a refleks jak u 18-latka!

• 76. min.

Kucharczyk wystawił piłkę Antoliciowi, ale ten strzelił nad bramką

• 75. min.

Biliński sfaulował Mauricio.

• 73. min.

Komentatorzy twierdzą, że mógł być spalony, ale co z tego, skoro sędzia uznał bramkę.

• GOOOOOOL

71. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MICHAŁ KUCHARCZYK! WEJŚCIE SMOKA! KUCHARCZYK PRZEBIEGŁ Z PIŁKĄ CAŁĄ POŁOWĘ I POKONAŁ BRAMKARZA!

• 70. min.

Schodzi Eduardo, wchodzi Kucharczyk. Czy Kuchy King znowu okaże się kluczowy dla Legii?

• 69. min.

Eduardo! Zagapił się, a mógł wykorzystać błąd zawodników gości...

• 69. min.

Legia nie istnieje w drugiej połowie...

• 67. min.
  • 65. min.

Schodzi Łukowski, a wchodzi Biliński. Wisła prawdopodobnie przejdzie na ustawienie: 1-4-4-2

• 63. min.

Kapitalna akcja Recy na skrzydle! Podaje do Kante, ale znowu świetnie broni Malarz!

• 61. min.

Czyściutka interwencja w defensywie Szymańskiego (tego z Legii)

• 58. min.

Piłka w kierunku Stilicia, ten jednak przegrał pojedynek z Antoliciem

• 57. min.

Varela nabił Astiza, będzie rzut rożny

• 56. min.

Nakładka Vesovicia, ale upiekło mu się, bo nie obejrzy żółtej kartki

• 54. min.

Świetna interwencja Malarza ratuje Legię od utraty bramki!

• 51. min.

Na stadionie Legii dzisiaj specjalny gość:

• 50. min.

Słabiutkie uderzenie Urygi, ale - na jego obronę - nie miał zbyt łatwej pozycji do oddania strzału

• 48. min.

świetny pressing Kante dał rzut rożny gościom. A do piłki podejdzie Furman

Ruszyła druga połowa

• PRZERWA

Najnowsze informacje dotyczące Niezgody:

Ekstraklasa. Jarosław Niezgoda nie zagra do końca sezonu? Marek Citko: Prawdopodobnie zagra już w Górnikiem

Jarosław Niezgoda nie wystąpi w środowym meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock w 35. kolejce Lotto Ekstraklasy. Najlepszemu strzelcowi mistrzów Polski dokucza kontuzja pleców. Mówi się, że 23-letni napastnik już w tym sezonie nie zagra. - To nieprawda - przekonuje menedżer piłkarza, Marek Citko. Mecz Legia - Wisła o godz. 18, relacja na żywo w Sport.pl

• PRZERWA
  • PRZERWA
  • PRZERWA

Koniec pierwszej połowy. Legia prowadzi, ale jej gra nie wygląda zbyt dobrze. Mecz jest bardzo wyrównany.

• 43. min.

Radović podniósł się z ławki rezerwowych! Ale nie żeby się rozgrzać, ale po to, żeby pokrzyczeć na kolegów. Serb jest wyraźnie zirytowany postawą Legii

• 40. min.

Varela przelobował Malarza, ale świetnie interweniował Hlousek, który wybił piłkę

• 38. min.

Przypomnijmy tylko, że dla Cafu to była premierowa bramka w barwach Legii

• 37. min.

Kolejna akcja Legii, ale tym razem dobrze interweniował bramkarz

• 36. min.
  • GOOOOOOL

35. min.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! CAFU! LEGIA OBEJMUJE PROWADZENIE! Bramkarz próbował piąstkować, ale nabił gracza Legii! A konkretnie - jego twarz!

• 29. min.

Riposta Wisły! Varela uderzał na bramkę Malarza, ale jego próba nie miała prawa zaskoczyć bramkarza

• 27. min.

Szymański strzela z ostrego kąta, ale kopnął zbyt lekko, aby zaskoczyć bramkarza

• 25. min.

Hlousek minął rywala, ale zarazem go sfaulował...

• 24. min.

Wisła od kilku minut utrzymuje się przy piłce

• 22. min.

Mauricio staranował Szymańskiego i zobaczył żółtą kartkę. Dokładnie takiego go pamiętamy z czasów gry w Lazio Rzym.

• 20. min.

Na boisku wiele ciekawego się teraz nie dzieje, więc rzućmy okiem na trybuny:

• 18. min.

Ładna akcja Szymańskiego! Minął rywala i podał do Hlouska, który zagrał wzdłuż pola karnego! Tam jest Eduardo! Eduardo strzela! I co? Wprost w bramkarza.. To powinna być bramka...

• 17. min.

Ładna prostopadła piłka od Philippsa, jednak Eduardo źle ją przyjął

• 15. min.

Uryga strzela z woleja! Jednak Hlousek zablokował to uderzenie

• 13. min.

Wisła przycisnęła! Legia zamknięta na własnej połowie

• 12. min.

Stilić dośrodkował w pole karne! Kante strzela głową, Malarz wypuszcza piłkę, a ona ląduje w siatce! Sędzia uznał jednak, że bramkarz został sfaulowany!

• 10. min.

Szansa dla Wisły. Będą mieli rzut wolny. Dobra pozycja do wrzutki

• 8. min.

Legia spokojnie rozgrywa piłkę, a goście bezskutecznie usiłują im ją odebrać

• 6. min.

Hlousek zagrał dość ryzykowną piłkę do Malarza, ale bramkarz Legii ją opanował

• 5. min.

Eduardo został nieprzepisowo zatrzymany w środkowej strefie boiska

• 4. min.

Astiz przerwał akcję Wisły

• 2. min.

Pierwsza akcja Legii! Szymański wbiegł w pole karne gości, ale ostatecznie stracił panowanie nad futbolówką

• GRAMY!

• Mamy najnowsze informacje dotyczące zdrowia Jarosława Niezgody.

Zaraz więcej szczegółów znajdziecie na naszej stronie!

• Za nami "Sen o Warszawie", a to znaczy, że zaraz zaczynamy!

• Ależ pech...

Niezgoda może nie zagrać do końca sezonu! Pazdan również z kłopotami zdrowotnymi

Jarosław Niezgoda i Michał Pazdan nie wystąpią w środowym meczu Legii Warszawa z Wisłą Płock. Obydwaj narzekają na problemy zdrowotne, pierwszy z nich może nie zagrać nawet do końca sezonu.

• LOTTO Ekstraklasa wkracza w decydującą fazę. Już o godzinie 18:00 rozpocznie się bardzo ważne spotkanie dla układu tabeli. Legia Warszawa, która jest liderem (61 punktów), podejmie na ul. Łazienkowskiej Wisłę Płock. Goście tracą do mistrzów Polski siedem punktów.

2
Bramki: Cafu (35., 87.), Kucharczyk (71.) Kartki: Mauricio, Broź - żółta; Mauricio - czerwona (za drugą żółtą) Skład: Malarz - Vesović, Astiz, Mauricio, Hlousek - Cafu, Philipps - Szymański, Antolić (82. Remy), Pasquato (62. Broź) - Eduardo (70. Kucharczyk)
Wisła Płock
Bramki: Uryga (79.), Biliński (83.) Kartki: Stilić, Łukowski, Varela, Szymański - żółta Skład: Daehne - Stefańczyk, Uryga, Dźwigała, Reca - Szymański, Furman - Łukowski (65. Biliński), Stilić, Varela (90. Byrtek) - Kante