Przerażające nagranie Mateusza Borka. Dziennikarz uciekał przed pożarem! [WIDEO]

Dziennikarz Mateusz Borek zamieścił na swoim profilu na Twitterze przerażające nagranie, ukazujące szalejące pożary w miejscowości Bodrum w Turcji. Na szczęście Borek i jego rodzina zostali przetransportowani w bezpieczne miejsce.

"Nie ma mocnych na żywioł. Setki ludzi ucieka z plaży w Bodrum. Płonie las. Ogień zajął hotel. Ludzie na łodziach przedostają się na drugą stronę. Jak macie znajomych w Bodrum, dzwońcie i bijcie na alarm. My już jesteśmy bezpieczni na drugim brzegu" - podpisał nagranie Borek.

Zobacz wideo Dyrektor TVP Sport: Chcemy zbudować polski boks zawodowy

Zbigniew BoniekZbigniew Boniek wywołał wielką burzę. "Człowieku usuń to dla dobra wnuka"

Ewakuowano mieszkańców i turystów

Jak informuje turecki portal trthaber.com, pożar wybuchł z niewyjaśnionego powodu około godziny 14:00 na terenie leśnym w dystrykcie Meselik. Do akcji wkroczyły już zespoły gaśnicze Regionalnej Dyrekcji Leśnictwa i Gminy Miejskiej Mugla. Niektórzy mieszkańcy okolicznych domów, a także turyści zostali zapobiegawczo ewakuowani.

Ogień pod wpływem wiatru w krótkim czasie rozprzestrzenił się na duży obszar. W bezpośrednim sąsiedztwie terenu leśnego w dystrykcie Meselik znajduje się kilka hoteli. Ich personel zdołał bezpiecznie opuścić budynki.

Mecz Pogoń Szczecin - NK Osijek w Lidze KonferencjiŚląsk, Pogoń i Raków grają w el. Ligi Konferencji. Gdzie i kiedy oglądać mecze? [TRANSMISJA]

Więcej o: