Felipe Cesarano spowodował śmiertelny wypadek. Był pod wpływem alkoholu [WIDEO]

Znany surfer Felipe Cesarano spowodował pod wpływem alkoholu śmiertelny wypadek na autostradzie, w którym zginął sierżant marynarki wojennej Diego Gomes da Silva - informują brazylijskie media.

Do wypadku doszło w środę nad ranem. Na autostradzie Lagoa-Barra w Sao Conrado, na południe od Rio de Janeiro. Felipe Cesarano - znany bardziej jako "Gordo" - stracił panowanie nad samochodem, najechał na przeciwległy pas i czołowo zderzył się z autem jadącym z naprzeciwka. Jego kierowcą - jak informują brazylijskie media - był Diego Gomes da Silva, 36-letni sierżant marynarki wojennej, który zginął na miejscu.

Zobacz wideo Co nas czeka podczas KSW 57? "Karta walk jest elektryzująca"

Protesty w SzczyrkuKrzyk rozpaczy w górskich miejscowościach. "Umieramy! Pogrzebani za życia"

Surfer był pod wpływem alkoholu. Jest nagranie z wypadku

Cesarano, czyli surfer wielkofalowy, jeden z największych specjalistów w tej spektakularnej formie surfingu, który może być także niektórym znany z roli w filmie "Jurassic Wordl", wyszedł z wypadku bez większych obrażeń. Od razu został aresztowany. Brazylijskie media podają, że był pod wpływem alkoholu i przyznał się policji, że wracał z klubu nocnego, gdzie "tylko pił piwo". Serwis uol.com.br opublikował nawet nagranie z kamery przemysłowej, na której został zarejestrowany moment wypadku. Ale uwaga: to wideo tylko dla widzów o mocnych nerwach.

 

Szokujące doniesienia lekarza Maradony. Szokujące doniesienia lekarza Maradony. "Diego popełnił samobójstwo"

Cascerano od razu po wypadku z komisariatu trafił do aresztu w Bangu, dzielnicy w zachodniej części Rio de Janeiro. Brazylijskie media informują jednak, że w czwartek został wypuszczony na wolność. I najprawdopodobniej odpowie z wolnej stopy za nieumyślne spowodowanie śmierci. Na razie surfer dostał nakaz comiesięcznego stawiennictwa w sądzie i zakaz chodzenia do klubów nocnych, barów oraz innych miejsc, gdzie spożywać można alkohol.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .Więcej o: