Ewa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowej. Fani: "Malutko strasznie"

Ewa Chodakowska od lat może pochwalić się naprawdę niesamowitą sylwetką. Jak sama twierdzi to zasługa regularnych treningów, zdrowej diety i odpowiedniej regeneracji. W nowym poście odpowiada na pytanie fanki, która z dociekliwością pyta o poziom tkanki tłuszczowej trenerki.

Szybki trening, który zrobisz w pracy od Ewy Chodakowskiej

Ewa Chodakowska od 10 lat jest trenerką 

Ewa Chodakowska chce podbić rynek międzynarodowy. Trenerka otworzyła platformę treningową

Ewa Chodakowska swoją karierę zaczynała od nagrywania płyt dla jednego z fit magazynów. Fanki tak bardzo pokochały jej metody treningowe, że już kilka lat później Ewa Chodakowska została okrzyknięta trenerką wszystkich Polek. Ta teoria do dziś się utrzymuje choć na rynku od kilku lat ma konkurencję - Annę Lewandowską. 

Chodakowska opublikowała na Instagramie obszerny post, w którym wyjaśnia jak to się stało, że ma takie ciało i czy to zasługa ciężkiej pracy czy może jakiś wspomagaczy, o które Ewa była już kilkukrotnie posądzana. Dodatkowo trenerka zdradziła, że w najbardziej intensywnym okresie jej życia miała zaledwie 9% tkanki tłuszczowej, gdzie na kobietę jest to raczej bardzo mało.

Babeczki .. od dziesięciu lat pracuje w zawodzie trenera.. od dziecka jestem aktywna fizycznie.. w podstawówce byłam sprinterką.. Moje ciało to efekt wieloletniej pracy.. 9 lat temu wypracowałam swoją życiową formę, trenując intensywnie, prowadząc zajęcia i tak naprawdę MIESZKAJĄC NA SALI TRENINGOWEJ.. dosłownie.. Moje studio prowadziłam w domu .. od 8 rano do 9 wieczorem prowadziłam treningi grupowe i personalne, z przerwami na posiłki.. Jadłam wtedy jak smok, ale trenowałam tez od 2 do 3 godzin dziennie.. W efekcie uzyskałam na przestrzeni dwóch lat poziom tkanki tłuszczowej 9% .. Czułam się jak maszyna!

Ewa Chodakowska wypuściła kalendarz na 2019 rok i wbiła szpilę Annie Lewandowskiej

Jedna z fanek pod postem napisała, że 9% tkanki tłuszczowej to "malutko strasznie" i zapytała czy w tamtym momencie miała okres. Chodakowska jej odpowiedziała: 

Czułam się jak maszyna nie do zajechania :) oczywiście, że miałam okres... nigdy nie doprowadziłabym do uszczerbku na zdrowiu.. Efekty wypracowane przez lata, stopniowo, nie są opłakane w skutki.. nie wprowadziłam organizmu w "szok", który rozregulowałby mój system hormonalny.. zrobiłam to z głową, mając na celu przede wszystkim zdrowie.. Co ważne! Nie procent tkanki tłuszczowej był moim celem... ten odkryłam dopiero robiąc analizę składu ciała po powrocie do polski.. czułam się wtedy tak dobrze jak teraz :)

Fanka ciągnęła jednak Ewę za język i chciała się dowiedzieć ile procent tkanki tłuszczowej ma teraz. Trenerka po raz kolejny jej odpowiedziała: 

15% <3 - napisała.

Ewa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowejEwa Chodakowska przyznaje się ile ma procent tkanki tłuszczowej www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska stanowczo do swoich fanek "Nie porównuj się ze mną, ja nie porównuje się z Tobą"

Ewa Chodakowska zmieniła styl życia 

Tego również dowiadujemy się z postu na Instagramie. Ewa Chodakowska, jako że po powrocie do Polski stała się bardziej rozpoznawalna musiała więcej czasu poświęcić na sprawy biznesowe, social media i plany zdjęciowe. 

Po powrocie do Polski zwolniłam tempa z uwagi na coraz bardziej skondensowany kalendarz .. Pomiędzy treningami musiałam znaleźć czas na długie godziny w social mediach, spotkania, produkcje .. kontynuowałam treningi 5 x w tygodniu od 30 do 45 minut.. Dziś trenuje od 3 do 5 razy w tygodniu od 30 do 45 minut utrzymując efekty jak na załączonym obrazku - przez okrągły rok.. Wiele razy czytałam ze moje efekty nie są naturalne .. Nie można przez 9 lat wyglądać PRAKTYCZNIE TAK SAMO, korzystając z nienaturalnych rozwiązań .. Dawno gryzłabym piach..

Jak widać Ewa jasno napisała też, że gdyby się czymś wspomagała dawno "gryzłaby" już piach. W dalszej części posta na Instagramie czytamy: 

Takie teorie zostawiają osoby, które nie znają słowa DYSCYPLINA, WYTRWAŁOŚĆ, ŚWIADOMOŚĆ CIAŁA .. osoby, które same próbując szybko się zniechęcają.. mają często problemy zdrowotne, hormonalne (przez co jest im dużo ciężej uzyskać efekty), osoby, które skręca z zazdrości (no.. nie owijamy w bawełnę .. tych nie brakuje) .. JEŚLI KTOŚ CI MÓWI, ze jest droga NA SKRÓTY, jeśli ktoś Ci mówi, ze przyjmując dziwne substancje, szybciej osiągniesz efekty, jeśli ktoś Ci mówi, ze ma złoty środek na piękne ciało.. MIEJ ŚWIADOMOŚĆ ZE PADASZ OFIARĄ OSZUSTWA! Które nie tylko naciągnie Cię na kasę, przyniesie (nawet jeśli) tymczasowe efekty, ale NAJPEWNIEJ ZAGROZI TWOJEMU ZDROWIU!! Daj w gębę (werbalnie) i idź dalej! Tylko regularny trening, ZDROWA I DOBRZE ZBILANSOWANA DIETA, REGENERACJA - ZDROWY STYL ŻYCIA, daje trwałe efekty.. NIE BĄDŹ SEZONÓWKĄ!! Zdrowy styl życia to plan na lata! Nie do lata!

Fani są zachwyceni postem i popierają trenerkę w tej kwestii. 

Ewa Chodakowska obecnie ma 15 procent tkanki tłuszczowejEwa Chodakowska obecnie ma 15 procent tkanki tłuszczowej www.instagram.com/chodakowskaewa

Ewa Chodakowska zapomniała o rocznicy ślubu? Przypomniała jej fanka składając życzenia

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA