Ewa Chodakowska kończy wakacje w pięknym stylu. Zobaczcie, jak bawi się gwiazda!

Po miesiącu spędzonym w greckim raju na ziemi, pora wracać do domu i obowiązków. Ewa Chodakowska zakończyła swój urlop jak przystało na gwiazdę. Zazdrościmy!

Najpopularniejszy trening na Instagramie. Ćwicząc z tym jednym przyrządem wyrzeźbisz i ujędrnisz pośladki

Ewa Chodakowska co roku spędza sierpień w Grecji ze swoim mężem Lefterisem Kavoukisem. Para odpoczywała w bajecznym Mykonos, w superluksusowym hotelu Cavo Tagoo Mykonos. Choć Ewa wspaniale spędzała czas, nie zapomniała o swoich wiernych fankach i regularnie publikowała na swoim koncie na Instagramie zdjęcia i filmiki.

Ewa Chodakowska pokazała swoje zdjęcia z młodości: 'Tutaj kompromitacja level master'

Fanki Ewy Chodakowskiej dzięki relacjom na Instagramie wiedziały jak dobrze bawi się ich idolka na zasłużonym urlopieFanki Ewy Chodakowskiej dzięki relacjom na Instagramie wiedziały jak dobrze bawi się ich idolka na zasłużonym urlopie instagram.com/chodakowskaewa

Ze zdjęć i relacji zamieszczanych na Instagramie, wiemy, że para bawiła się na wakacjach znakomicie. Ewa i Lefteris spędzili ze sobą cudowny czas w pięknej scenerii. Gwiazda nie zapomniała jednak całkowicie o swoich fankach i na jej koncie na Instagramie pojawiły się filmiki z krótkimi treningami.

Killer Ewy Chodakowskiej - ćwicz krótko, ale intensywnie [Ćwiczenia Dla Początkujących]

Ewa Chodakowska z mężem na greckiej MykonosEwa Chodakowska z mężem na greckiej Mykonos instagram.com/chodakowskaewa

Na Instargamie gwiazda zamieściła relacje z przedostatniego dnia wakacji. Jak widać, bawiła się doskonale. W szampańskim humorze tańczyła solo, z mężem, śpiewała. Wszystko w zapierającym dech w piersiach apartamencie z oszałamiającym widokiem na morze.

Ewa Chodakowska co roku spędza wakacje w GrecjiEwa Chodakowska co roku spędza wakacje w Grecji instagram.com/chodakowskaewa

Więcej o: