Zaledwie 14 sekund potrzebował Matthew Semelsberger, by znokautować Martina Sano na gali UFC 266. Amerykanin rozprawił się z rodakiem w bardzo efektownym stylu i popisał się najbardziej spektakularnym nokautem tego wieczoru.
Zobacz wideo
Rewanż Szpilka vs Adamek w MMA? "Już wolałbym zobaczyć ich walkę na gołe pięści"
Semelsberger najpierw trafił Sano potężnym ciosem z prawej ręki, który posłał przeciwnika na deski. Amerykanin natychmiastowo doskoczył do rywala i uderzył go jeszcze ciosem młotkowym, wykorzystując fakt, że sędzia nie przerwa pojedynku po pierwszym uderzeniu.
Boniek wskazał lepszego w walce Usyk - Joshua. Dostało się też Polakowi. "Częstochowski strażnik"
Dla Semelsbergera to kolejne bardzo szybkie zwycięstwo w tym roku. W marcu w zaledwie 16 sekund rozprawił się z Jasonem Wittem. Tym samym stał się dopiero drugim zawodnikiem w historii tej organizacji, który dwukrotnie znokautował rywala w mniej niż 20 sekund.
W walce wieczoru na gali UFC 266 Alexander Volkanovski pokonał Briana Ortegę przez jednogłośną decyzję sędziów i zachował mistrzowski pas w wadze piórkowej.
Nowe informacje! Promotor Joshuy ujawnia po walce z Usykiem: To nie wygląda dobrze
Wyniki gali UFC 266:
Walka wieczoru:
Alexander Volkanovski pokonał Briana Ortegę przez jednogłośną decyzję sędziów (50-45, 49-46, 50-44).
Karta główna:
- Valentina Shevchenko pokonała Lauren Murphy przez TKO (łokcie w parterze) w 4. rundzie, 4:00.
- Robbie Lawler pokonał Nicka Diaza przez TKO w 3. rundzie, 0:44.
- Curtis Blaydes pokonał Jairzinho Rozenstruika przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).
- Jessica Andrade pokonała Cynthię Calvillo przez TKO (seria ciosów bez odpowiedzi pod siatką) w 1. rundzie, 4:54.
Karta wstępna:
- Merab Dvalishvili pokonał Marlona Moraesa przez TKO (ciosy w parterze) w 2. rundzie, 4:25.
- Dan Hooker pokonał Nasrata Haqparasta przez jednogłośną decyzję sędziów (2x 30-27, 30-26).
- Chris Daukaus pokonał Shamila Abdurakhimova przez TKO (ciosy) w 2. rundzie, 1:23.
- Taila Santos pokonała Roxanne Modafferi przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 30-27).
Karta przedwstępna:
- Jalin Turner pokonał Urosa Medica przez poddanie (duszenie zza pleców) w 1. rundzie, 4:01.
- Nick Maximov pokonał Cody’ego Brundagego przez jednogłośną decyzję sędziów (3x 29-28).
- Matthew Semelsberger pokonał Martina Sano przez KO (prawy) w 1. rundzie, 0:15.
- Jonathan Pearce pokonał Omara Moralesa przez poddanie (duszenie zza pleców) w 2. rundzie, 3:31.